Soda kapağı başkanın kafasına isabet etti

Tokatspor'un Ziraat Türkiye Kupası sonrası düzenlediği basın toplantısında bir yönetici tarafından açılan soda kapağı açıklamalarda bulunan kulüp başkanın kafasına denk gelmesi kameraya yansıdı.

Soda kapağı başkanın kafasına isabet etti
28 Aralık 2013 Cumartesi 11:28 tarihinde eklendi.

Tokatspor kulüp başkanı Emin Yılar, beraberinde bazı yöneticiler ile birlikte geçtiğimiz gün düzenlenen Ziraat Türkiye Kupası grup kuralarını kulüp tesisinde birlikte takip etti. Kura çekiminin ardından kulüp Başkanı Emin Yılar, toplantı salonunda açıklamalarda bulundu.

İŞTE O ANLAR- VİDEO

Açıklama sırasında, başkanın sağ tarafında bulunan yönetici Halis Sağlam masanın üstünde bulunan sodayı içmek istedi. Kapağını açamayan Sağlam, daha sonra sodayı yanındaki yönetici Cengiz Demir'e verdi. Bir süre çevreye bakan Demir, daha sonra sodanın kapağını açtı. Fakat açılan kapak basın mensuplarının sorularına cevap veren Başkan Emin Yılar'ın kafasına isabet etti.

Konuşmasına ara vererek bir süre duraklayan ve kapağın isabet ettiği yeri eliyle kontrol eden Başkan Yılar, yönetici Demir'e baktı. Demir ise Halis Sağlam'ı göstererek 'O aç dedi' dedi.

Başkan Yılar daha sonra açıklamasına devam ederken, yaşananlar bir kamera tarafından kaydedildi.


DHA