Sokak ortasında taciz!

Yavuz Y. adlı genç, Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde yürüyen güzel oyuncu Ezgi Mola'ya önce laf attı ardından da poposunu elledi!

Sokak ortasında taciz!
21 Mart 2013 Perşembe 09:29 tarihinde eklendi, 1.378 kez okundu.

 

Çığlık atan Mola, tacizciyi kovalamaya başladı. Bu sırada caddede bulunun güvenlik timleri güzel oyuncunun imdadına yetişip tacizciyi kıskıvrak yakaladı.
 
MOLA, TACİZCİYE CEVAP VERMEDİ
 
Beyoğlu'nda film gibi taciz kovalamacası! En son Şahan Gökbakar'la oynadığı Celal ile Ceren filmiyle adından söz ettiren güzel oyuncu Ezgi Mola, önceki gün arkadaşlarıyla buluşmak için İstiklal Caddesi'nde yürüyerek Asmalımescit'e doğru giderken Yavuz Y. adlı bir genç tarafından sözlü tacize uğradı. Mola, tacizcinin sözlerine cevap vermedi. Ancak Yavuz Y. laf attığı güzel oyuncunun poposunu elledi.
 
ŞİKAYETÇİ OLDU
 
Neye uğradığını şaşıran Ezgi Mola, çığlık atınca tacizci Yavuz Y. kaçmaya başladı. Caddedeki kalabalığın arasından Yavuz Y.yi kovalamaya başlayan Mola'nın imdadına o bölgede görev yapan İstanbul Emniyet'ine bağlı güvenlik timleri koştu. Güzel oyuncuyla birlikte tacizciyi kovalayan polisler kısa sürede Yavuz Y.'yi kıskıvrak yakaladı. Taksim Polis Merkezi'ne giden Ezgi Mola, tacizciden şikayetçi oldu.