Sosyal Medya Uzmanı ve Sosyal Medya Ajansı

Sosyal medya uzmanı, ajansın en önemli çalışanlarından biridir. İletişim ve brief sürecinde müşteri odaklı projelerin geliştirilmesini aynı zamanda sosyal platformlarda takipçilerin kazanılmasını sağlayacak, reklam, içerik ve analizlerin düzenlenmesi için önemli bir çalışma yapmaktadır

Sosyal Medya Uzmanı ve Sosyal Medya Ajansı
06 Ekim 2020 Salı 15:49 tarihinde eklendi, 1.214 kez okundu.

Sosyal Medya Uzmanının Görevi Nedir?
 

Sosyal medya uzmanı, ajansın en önemli çalışanlarından biridir. İletişim ve brief sürecinde müşteri odaklı projelerin geliştirilmesini aynı zamanda sosyal platformlarda takipçilerin kazanılmasını sağlayacak, reklam, içerik ve analizlerin düzenlenmesi için önemli bir çalışma yapmaktadır. Öncelikle plan yapmak, analizler sonucunda stratejiler geliştirmek, ekip arkadaşlarının yaratıcı fikirler üretmesi için marka içeriği hakkında bilgiler sunmak görevleri arasında yer almaktadır.

 

 • Sosyal medya uzmanı haftalık içerik planlaması yaparak, hedef kitle artışında bulunacak stratejiler geliştirir.
 • Marka içeriğini, sosyal medya hesaplarını düzenler ve profesyonel bir görünüm kazandırır.
 • Sonuç odaklı yaklaşımlarla, markanın başarıya ulaştığı alanları ölçer, raporlar ve devamlılığını sağlar.
 • Ziyaretçilerle ve takipçilerle dijital platform üzerinden iletişim kurarak geri dönüşümler almaya odaklanır.

 

Strateji, içerik ve paylaşım sürecinde sosyal medya uzmanı ekibin yaratıcılık sürecinde lideri olarak bütünlüğü sağlayacak, analizler ve araştırmalarla marka değerinizin yükselmesine imkan vererek, katkı sağlayacaktır.

 

Sosyal Medya Ajansı Hizmetleri Nelerdir?
 

Sosyal medya ajansı, dijital platformların hazırlanmasında büyük bir rol oynamaktadır. Markanızın değerini artıracak stratejiler geliştirir, markanızın tanınmasını sağlar ve en önemlisi şirketinizin gelirini artıracak çalışmalar yapması olacaktır. Dijital reklamcılık alanında, online ve aktif bir web site sahibi olurken, sizlere google ads gibi ve arama motoru optimizasyonu gibi hizmetler sağlayacaktır. Site trafik analizleri yaparak, sosyal medya instagram ve facebook gibi platformlarda aktif olmanızı sağlayacak, müşterilerinizle iletişim halinde kalmanıza destek olacaktır. Google iş ortağı olan sosyal medya ajansları, size büyük oranda katkı sağlayacak projeler geliştirecek ve dijital alanda destekçiniz olacaktır.

 

 • Web site tasarımı ve geliştirme hizmeti vermektedir.
 • Mobil uygulama tasarımı ve geliştirme
 • Entegre kampanya ve proje çalışmaları
 • Kurumsal kimlik ve logo tasarımı
 • Sosyal medya uygulamaları ve yönetimi
 • Marketing çalışmaları ve e ticaret geliştirme
 • Seo ve Sem uyumlu içerik reklam hazırlanması
 • Stratejik planlamalar yapılması, analizler ve raporlar verilmesi

 

 

Aynı zamanda yazılım programlarının hazırlanması, web sitenizin güncel tutulması ve uygulamaların yapılması için sosyal medya ajansları geniş bir hizmet ağına sahiptir. Sosyal medya uzmanları, grafikerler ve içerik üreticileriyle birlikte yazılım programları da geliştirerek, dijital platformda kapsamlı bir hizmet almanızı sağlar bu konuda zirveye taşınmanıza destek olunur. Doğru ve marka birliği sağlayabileceğiniz sosyal medya ajansının, tecrübelerinden ve referanslarından yararlanarak seçilerinizi yapabilirsiniz. Markanızın bilinirliğini artıracak, amacınızı ve hedef kitlenizi belirleyecek olan hizmetlerden yararlanmak için brief hazırlayabilir, aynı zamanda kurumsal kimliğinizin oluşturulması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dijital platformlarda baştan sora profesyonel bir şekilde zirveye taşınmak için kreatif ekibimizle tanışın, logo ve web tasarım hizmetlerimizden yararlanın Seo ve sem optimizasyonlarımızı keşif ederek, arama motorlarında üst sıralarda yerinizi alın.

 

Sosyal Medya Ajansları Aylık Ne Kadar Ücret Alıyor?

 

Profesyonel sosyal medya ajanslarıyla buluşacağınız Edvido ile dijital platformlar üzerinden markanızın bilinirliğini artırabilir, güncel ve yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz. Marka geliştirme ve dijitalleşme alanı olan bütün imkanlardan yararlanmak için sitemiz üzerinden teklif alarak siz de sitene ve sektörüne uygun sosyal medya ajanslarıyla çalışma şansına sahip olabilirsiniz. Günümüzün en büyük alışveriş ve araştırma alanlarından biri olan internette, markanın tanınmasını sağlayacak olan bütün hizmetlerden yararlanabilir, internet reklamcılığı alanında bulunan bütün hizmetleri sadece bir tıkla alabilirsin.

 

Sosyal Medya Reklam Ve Pazarlama Teklif Al
 

Firmanızın kurumsal reklamlarının hazırlanacağı, online reklamcılık alanında imkanlar bulacağınız sitemiz üzerinden yaratıcı fikirler üreten sosyal medya ajanslarıyla buluşarak teklif alabilirsiniz.
 

 Bütçenizi sarsmayacak şekilde düzenlenmiş fiyatlardan haberdar olacağınız sitemiz hem markanıza hem de bütçenize uygun sosyal medya ajanslarını sizinle buluşturacaktır.

 

Potansiyel müşterilerinizin sizi bulmasını sağlayacak olan yaratıcı ve stratejik fikirlerle hareket eden sosyal medya ajansını seçmeniz artık çok kolay. Size uygun, isteklerinizi karşılayabilecek ve en önemlisi markanıza katkı sağlayabilecek profesyonel ajanslarla Edvido sayesinde buluşun, aynı zamanda sosyal medya reklam ve pazarlama hizmetleriyle ilgili fiyat alma şansını elde edin. Dijital platformlarda güvenebileceğiniz, kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışına sahip olan çözüm odaklı sosyal medya ajanslarıyla sadece bir site aracılığıyla buluşur, reklam stratejileri geliştirir, analizler yapar ve Google ADS gibi alanlarda yükselmenin firmanıza katkısını görebilirsiniz. Sitemize kaydolarak bütçenizi sarsmayacak şekilde teklifler alın, sosyal medya reklam ve pazarlama alanında size uygun ajansınızla tanışarak potansiyel müşterilerinizi kazanmaya başlayın.