Sow gidecek mi?

Sow, yükselen performansı sonrası hakkında çıkan transfer iddialarına “İstanbul’da huzuru buldum. Gelecek ne gösterir bilinmez, ama F.Bahçe’de mutlu olduğumu herkesin bilmesini istiyorum” yanıtını verdi

Sow gidecek mi?
03 Nisan 2013 Çarşamba 09:18 tarihinde eklendi.

 

F.Bahçe'de bu sezon adeta patlama yapan Moussa Sow, bir anda transferin gözdesi durumuna geldi. Sezon başında takımdan ayrılma noktasına gelen ve hocasıyla konuştuktan sonra yaptığı özel çalışmalarla bir anda formunun zirvesine çıkan Sow, son günlerde hakkında çıkan transfer haberlerine açıklık getirdi. 
 
“Para her şey değildir” diyen Senegalli futbolcu, “Burada hakikaten mutluyum, kendimi de F.Bahçe’de oynadığım için şanslı hissediyorum. İnsanın oynadığı kulüpte kendini evinde hissetmesi kadar huzur veren başka bir olay var mı? Ben İstanbul’da huzuru buldum. 
 
Müslüman bir ülkede dinimi özgürce yaşıyorum. Bu huzuru daha önce bulamadım. Fransa’da da rahattım ancak burada rahattan öte kendi kimliğimi buldum. Bu yüzden para her şey değildir diyorum. Kendimi geliştirdim, hâlâ da eksiklerim için çalışıyorum. Gelecek ne gösterir bilinmez, ama F.Bahçe’de mutlu olduğumu herkesin bilmesini istiyorum” şeklinde konuştu.