Sow Türkiye'yi anlattı

Fenerbahçe'nin Senegalli futbolcusu Moussa Sow, kariyerini Türkiye'de sürdürmekten ve Fenerbahçe formasını giymekten çok memnun olduğunu söyledi.

Sow Türkiyeyi anlattı
20 Nisan 2012 Cuma 18:26 tarihinde eklendi, 2.895 kez okundu.

 

Sow, FIFA'nın resmi internet sitesinde yayımlanan açıklamasında, taraftarlardan, İstanbul'a ayak bastığı günden bu yana büyük bir ilgi gördüğünü, her şeyin çok iyi gittiğini ve bunun böyle devam etmesini istediğini belirtti. 
     
İstanbul'da çok sıcak karşılandığını ve bunun yardımını gördüğünü ifade eden Sow, Premier League'de oynama isteğinden vazgeçerek Fenerbahçe'yi tercih etmekle doğru bir karar aldığını ifade etti. 
     
Moussa Sow, İngiltere'nin gündeminde olmadığını, Fenerbahçe'nin oyuncusu olduğunu ve bundan mutluluk duyduğunu kaydetti. 
     
Senegalli futbolcu, ''Taraftarlar gerçekten harika. Hayrete düşüren bir atmosfer yaratıyorlar. Bunu hiçbir şeyle kıyaslayamam'' diye konuştu ve Fenerbahçe formasını ilk kez giydiği Beşiktaş maçında gördüğü tutkunun ve taraftar desteğinin kendisini çok etkilediğini ifade etti. 
 
Moussa Sow,takımda havanın çok iyi olduğunu ve şampiyonluk için yapılması gerekeni bildiklerini, play-off turunda kalan maçları kazanarak şampiyon olmayı hedeflediklerini de kaydetti.