Sow’dan acı itiraf

Senegalli golcü, Süper Final’de geçirdiği sakatlık yüzünden tatilde hiç çalışamadığını ifade etti, “Hazırlık maçlarında bu nedenle etkisizdim” dedi

Sowdan acı itiraf
19 Ağustos 2012 Pazar 09:59 tarihinde eklendi.

 

Fenerbahçe’nin en büyük gol umudu Moussa Sow kötü günler geçirdiğini itiraf etti. Elazığspor karşısında fazla varlık gösteremeyen Senegalli golcü geçen sezon Süper Final’de dizinden geçirdiği sakatlığın ardından henüz kendine gelemediğini ifade etti.
 
Maçta ortaya koydukların çabanın galibiyete yetmediğini kaydeden Sow, “Süper Final’de sakatlandığım için tatil boyunca dinlenmek zorundaydım. Hazırlık dönemi bu yüzden çok zor geçti, maçlarda da kendimi gösteremedim. Ancak önümüzdeki maçlarda fizik olarak hazır olacağım. Artık Spartak Moskova maçına bakmalıyız. Oraya iyi bir sonuç almaya gideceğiz. Şampiyonlar Ligi’ne girmek istiyoruz” diye konuştu.
 
Ramazan boyunca oruç tutan Senegalli golcü bütün müslüman dünyasının bayramını kutladığını sözlerine ekledi. Maçın bir diğer etkisiz ismi Miroslav Stoch ise Elazığspor karşısında ağır kaldıklarını dile getirdi. Slovak yıldız, “İlk yarı çok kötüydük. Rakip topu sürekli sağa, sola taşıyınca etkili olamadık. İkinci yarı oyunumuz değişti, ama kazanamadık” yorumunu yaptı.

Milliyet