Spikeri şok eden itiraf

Ünlü modacı Cemil İpekçi, Habertürk'te Ece Üner'in canlı yayın konuğu oldu ve 'Ajda Pekkan'a kızdı, şarkıcı oluyor' iddialarına cevap verdi. İpekçi, bu söylentilerin yanlış olduğunu ancak albüm çıkaracağını açıklad

Spikeri şok eden itiraf
24 Mart 2012 Cumartesi 10:51 tarihinde eklendi, 1.183 kez okundu.

 

'ÖBÜR TARAFA NEDEN GEÇTİM?'
Cemil İpekçi, canlı yayında yaptığı samimi açıklamalar ile hem güzel spikerin hem de ekran başındakilerin dikkatini çekti.

Cemil İpekçi, "Eskiden çok serttim. Kıro, maço erkeklerden hala var içimde. Hala bir tarafımlar var. O tarafımı uyutuyorum. Öbür tarafa geçişim neden oldu derseniz; Genç yaşımda çok güzel bir çocuktum. Bir gün fark ettim ki benim sandalyem çekiliyor, bana çiçek alınıyor. Ve benim de esas kimliğim bu. Niye ben bunu yaşamayayım o zaman dedim" şeklinde konuştu.
 
MEHTABI BİLE HATIR İÇİN İZLİYORLAR ASLINDA...
Cemil İpekçi, kadınsılık ve erkeksilik olgularıyla ilgili yaptığı açıklama ile herkesi şaşırttı. İpekçi, "Her kadının içinde bir erkeksilik, her erkeğin de içinde bir kadınsılık vardır. Bunu fark etmemiş olabilir. Ancak erkek kadının her değişimi fark ediyorsa, her gün çiçekle geliyorsa gibi şeyleri sürekli yapıyorsa bizim taraftan olabilir. Aynı şekilde de kadınlarda da olabilir. Aslında hetero diye tanımladığımız erkeklerin mehtabı bile kadınların hatrına seyrettiğini biliyoruz. Mehtapta el ele otururken bile bir an önce mehtap bitse de biz de gitsek de ne yapacaksak yapalım gibi bir duygu" dedi.. (ENSONHABER)