Survivor'da şampiyon belli oldu! Acun Ilıcalı açıkladı

TV8'in fenomen yarışması Survivor 2020'de şampiyon belli oldu. 5 aydır devam eden ve milyonlarca vatandaşımızın heyecanlı takip ettiği yarışmada dün akşam Cemal Can Canseven ve Barış Murat Yağcı finale yükselmişti. GalataPort'ta yapılan ve büyük bir heyecana sahne olan Survivor'da şampiyonu Acun Ilıcalı açıkladı ve büyük heyecan yaşandı...

Survivorda şampiyon belli oldu! Acun Ilıcalı açıkladı
15 Temmuz 2020 Çarşamba 11:15 tarihinde eklendi, 3.028 kez okundu.
ACUN ILICALI: FARK SADECE YÜZDE 5! 
Acun Ilıcalı :" 2 dk önce aldığım habere göre oylamada aranızdaki fark %5'ten az. Turabi ile Merve Aydın arasındaki finalden sonraki en denk mücadele"
 
BARIŞ: VİCDANIM ÇOK RAHAT! 
"Sadece ailemizi temsil etmeye gelmiştik ama İstanbul'a gelince anladım ki çok daha büyük bir aile olmuşuz. Benim adım Murat vicdanım çok rahat"
 
CEMAL CAN: BÜYÜK LAFLAR ETMEK YERİNE... 
" En başından büyük laflar etmek yerine icraat göstermek gerekir dedim. İcraat de gösterdim. Belki tipimden böyle bir şey beklenmiyordu ama ben hayatımda hep benden beklenilmeyen şeyleri başardım"
 
ŞAMPİYON NE KADAR ALACAK? 
TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da geçtiğimiz yıl birincisinin ödülü 500 bin TL olmuştu. Henüz bul yıl verilecek ödül ile ilgili bir açıklama bulunmuyor. Ancak bu yıl da 500 bin TL ödül verilmesi bekleniyor.
 
SURVIVOR'DA ŞAMPİYON CEMAL CAN OLDU! 
Survivor 2020'de şampiyon Cemal Can Canseven oldu ve Cemal Can sonuçlar belli olur olmaz gözyaşlarına boğuldu...
 
Danla Bilic, yakın dostu olan Cemal Can'ın şampiyonluğunun açıklanmasıyla ise soluğu sahnede aldı.Danla Bilic ve Cemal Can şampiyonluk sevincini uzun süre birbirlerine sarılarak yaşadı.