Survivor'da seks polemiği

Taner Tolga Tarlacı, "Açtık, adada seks yapamıyorduk fakat ödül kazandığımızda oteldeydik Nihat'la iki Fransız hatun ayarladık" yazınca kıyamet koptu.

Survivorda seks polemiği
02 Nisan 2013 Salı 10:21 tarihinde eklendi, 5.008 kez okundu.

 

Survivor'ın eski yarışmacılarından Taner Tolga Tarlacı, "Açtık, adada seks yapamıyorduk fakat ödül kazandığımızda oteldeydik Nihat'la iki Fransız hatun ayarladık" yazınca kıyamet koptu. Nihat Doğan, Tarlacı'nın iddiasına sert cevap verdi: "Bundaki aklı tavuğa taksak hayat boyu kümesini bulamaz"
 
TWITTER'DA SORULARI CEVAPLADI
NE Survivor'muş be! Acun Ilıcalı'nın büyük bir ilgiyle izlenen ve reyting rekorları kıran yarışması Survivor'un Panama'da devam eden yeni bölümlerinden her gün yeni bir şey olurken geçmiş yıllarda programa yarışmacı olarak katılanlar ise hala gündem olmaya devam ediyor. Yarışmaya iki sezon önce katılan Tolga Taner Tarlacı, önceki gün Twitter'da takipçilerinin Survivor'la ilgili sorularını cevapladı.
 
DOKTOR 'KENDİ HALİNE BIRAKIN' DEDİ
BİR takipçisinin, "Survivor'da seks yapıyor muydunuz?" sorusuna Tolga Taner Tarlacı, "Açtık, yapamıyorduk! Fakat ödül kazandığımızda oteldeydik, Nihat'la iki Fransız hatun ayarlamıştık" yazınca kıyamet koptu. Tarlacı'yla aynı sezon yarışmaya katılan şarkıcı Nihat Doğan bu iddiaya sert cevap verdi: "Doktor kendi haline bırakın demiş. Bundaki aklı tavuğa taksak yemin ederim hayat boyu kümesini bulamaz!"

Habertürk