Svr Nedir ve Ne zaman Ortaya Çıktı?

Svr ciltler üzerinde olan olumsuz etkenleri yok etmek için üretilen cilt ürün markasıdır. 1962 yılından gündüzümüze kadar gelmiştir.

Svr Nedir ve Ne zaman Ortaya Çıktı?
26 Şubat 2021 Cuma 12:58 tarihinde eklendi, 1.091 kez okundu.

Svr ciltler üzerinde olan olumsuz etkenleri yok etmek için üretilen cilt ürün markasıdır. 1962 yılından gündüzümüze kadar gelmiştir. Cilt tipiniz ne olursa olsun svr dermokozmetik ürünleri size en uygun ürünü sunar. Bu marka cilt ürünleri olarak nemlendirici, siyah nokta giderici, leke giderici, güneş ışınlarına karşı koruma, bebek cildi nemlendirici gibi birçok ürünü bünyesinde tutar. Birçok kişinin başı sivilcelerle dertlidir. Firmanın ürettiği Svr Lysalpha sayesinde ilaç kullanmadan doğal bir şekilde sivilce ve aknelerden kurtulmuş
olursunuz. Svr dermokozmetik cilt ürünleri cildiniz korur ve vitamin almasına olanak sağlar. Böylelikle daha canlı ve parlak olmasını sağlar. Bu ürünler cildinizin ph dengesini korur. Ayrıca bu ürünleri kullandıktan sonra 24 saat ile 48 saat arasında etki eder.
 

Svr Ürünleri Nasıl Kullanılır?
 


Dermokozmetik ürünlerinden biri olan güneş karşıtı krem güneşin zararlı ışınları korumak ve cildinizi pürüzsüz hale getirmek için kullanılır. Ayrıca cildinizi nemlendirerek parlak ve canlı görünmesini sağlar. Dışarıya çıkmadan kremi masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Bir diğer üründe yüz temizleme kremidir. Bu krem cildinizi temizler ve canlılık verir. Vitamin dengesini koruyan bu kozmetik ürün sayesinde yüzünüz pürüzsüz görünecektir. Günde 2 kere yüze ve boyna masaj yaparak uygulanır. https://www.recete.com/svr/ linki tıklayarak bu ürünler hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.