Taylan: Sarai Sierra’yla buluşamadım

Sarai Sierra’yı son iletişim kuran isim olduğu belirtilen “Taylan” gözaltına alındı. Sierra’yla Galata Köprüsü’nde görüşmek için sözleştiklerini belirten Taylan, “Oraya gittiğimde yoktu” dediği öğrenildi.

Taylan: Sarai Sierrayla buluşamadım
02 Şubat 2013 Cumartesi 10:01 tarihinde eklendi, 2.264 kez okundu.

 

Fotoğraf çekmek için geldiği İstanbul’da yaklaşık iki hafta önce kaybolan ABD’li Sarai Sierra'nın bulunması için çalışmalar devam ediyor.
 
Sarai Sierra'nın internet üzerinden tanıştığı, kendini “Taylan” olarak tanıtan T.K. gözaltına alındı. 30 yaşındaki T.K’nın üniversite mezunu olduğu bildirildi.
 
Sarai Sierra ile 4 ay önce tanışan Taylan’ın, çoğunlukla internette konuştuklarını, yüz yüze iki kez görüştüklerini söylediği öğrenildi.
 
21 Ocak’ta Galata Köprüsü’nde buluşmak için sözleştiklerini belirten Taylan, ancak Sierra’nın buraya gelmediğini söylediği ifade edildi.
 
Sierra’nın “buluşma” önerisini yazdığı mesajın Taylan tarafından geç görüldüğü için bu randevunun gerçekleşmediği belirlendi.
 
Öte yandan, güvenlik kamerası incelemelerinden yeni sonuçlar da alındı. Sarai Sierra yeni görüntülerde saat 12.10 sıralarında Galata Köprüsü yalnız olarak görülüyor.

NTV