Tecavüz değil seks oyunuymuş!

Eski IMF Başkanı Dominique Strauss-Kahn bir tecavüz davasını daha kazandı. Suçlayan kadın mahkemede ifade değiştirince DSK, 20 yıl hapisten kurtuldu

Tecavüz değil seks oyunuymuş!
26 Eylül 2012 Çarşamba 09:52 tarihinde eklendi.

ABD’nin New York kentinde bir otel odasında karıştığı seks skandalı nedeniyle IMF Başkanlığı görevinden ayrılan Dominique StraussKahn, hakkındaki cinsel saldırı suçlamalarından tek tek aklanıyor. 


StraussKahn’ı tecavüzle suçlayan Marion isimli hayat kadını da mahkemede ifade değiştirdi. Daha önce “Saçlarımı çekip beni dövdü. Durmasını istedim ama dinlemedi. Bana tecavüz etti” diyen hayat kadını “Her şey rızamla oldu. Yaptığı her şey sadece seks oyunuydu” dedi. 63 yaşındaki StraussKahn, 2010 yılında meydana gelen bu olayla ilgili olarak 20 yıl hapis cezasıyla karşı karşıyaydı. Hayat kadınının ifade değiştirmesiyle birlikte dava da düşmüş oldu. Strauss Kahn, kat görevlisine tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklanmış ancak kadının şüpheli geçmişi nedeniyle dava düşmüştü. Fransız yazar Tristane Banon da eski IMF Başkanı’na açtığı tecavüz davasını kaybetmişti. 

Habertürk