Tek tek gidiyorlar

Valencia’nın 7 milyon Euro verdiği G.Gönül’ün yanı sıra Lugano, Niang ve Santos yuvadan uçacak isimlerin başında geliyor

Tek tek gidiyorlar
26 Ağustos 2011 Cuma 08:17 tarihinde eklendi, 1.090 kez okundu.

 

Fenerbahçe'de Emenike ve Güiza’yla başlayan yaprak dökümü 4 futbolcuyla daha devam edecek. Kanarya’nın Devler Ligi’nden men edilmesinin ardından ‘homurdanmaya’ başlayan bazı futbolcular, yuvadan uçmak için gün sayıyor. Lazio’nun istediği Lugano, Araplar’ın talip olduğu Niang ve İspanyollar’ın izlediği Santos’un F.Bahçe’den ayrılmak istediği öğrenilirken yönetim de bu futbolculara vize vermeye sıcak bakıyor.
 
BU 3 ismin dışında öyle bir yıldız var ki işte onun gidişi F.Bahçeliler’i çok üzecek.. Valencia, Gökhan için 7 milyon Euro’yu gözden çıkarırken, pazarlıkların önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor. 4 yıldızla %90 yollarını ayıracak olan kulüp, bonservis paralarıyla takımda kalan isimlerin maaşlarını ödeyecek.
 
Gökhan ‘Gitmem’ dese de yönetim önünü açacak!
 
DÜNKÜ zirvede gelen cazip tekliflere rağmen F.Bahçe’de mutlu olduğunu ve ayrılmak istemediğini belirten Gökhan Gönül’e yöneticilerden ‘ağabey tavsiyesi’ geldi: “Gelen teklifleri değerlendirmenin tam zamanı. Önün açık.. Git ve Avrupa’da bizi en iyi şekilde temsil et.”
 
Kalıyorum para istemem!
 
SAMANDIRA Tesisleri’ndeki tarihi toplantıda söz alan kaptan Alex, kapalı kapılar ardında Trabzon’a verdi, veriştirdi: “Trabzon’un maçlarını nasıl kazandığını biliyoruz. Biz rakiplerimizi zor geçerken, onlar rahat rahat maç kazandı. Ama Devler Ligi’ne biz değil onlar gidiyor.. Bunu hazmedemiyorum. Ben hiçbir yere gitmiyorum. Tabii gönderilmedikçe.. Para da istemem.. Çocuklarım burada büyüdü ve burada okuyor.. Ben buradayım, kalıyorum.”
 
‘F.Bahçe’yi ağza sakız yapmayız’
 
F.BAHÇELİ futbolcular, Aykut Kocaman’ın yaptığı duygusal konuşmanın ardından tek yürek oldular. Hocalarının, “Bu takımdan gidecekler olacak. Ancak hiçbirinizin değerinin altında gitmesini istemiyorum. Giden oyuncu, takım arkadaşlarına da para kazandıracak” sözleri üzerine kenetlenen futbolcular, “Bank Asya’da da şampiyon olacağız. Hakettiğimiz yere geri döneceğiz. F.Bahçe’yi kimsenin ağzına sakız yapamayacağız. Bu çirkin tezgâhın içinde de olmak istemiyoruz” diyerek zafer yemini ettiler.