Terim ve kızına büyük şok

Fatih Terim ve kızı Merve Terim adına savcılığa yapılan suç duyurusu ve şikayet dilekçesinde Fatih Terim'in elit bir teknik direktör, sayısız ödül ve liyakat sahibi olduğu, uluslararası futbol camiasının saygınlığını kazandığı belirtildi.

Terim ve kızına büyük şok
31 Mayıs 2013 Cuma 19:17 tarihinde eklendi.
Dilekçede son dönemde Fatih Terim'in, itibarını ve prestijini zedelemek, toplum nezdindeki saygınlığını ve güvenilirliğini tartışılır hale getirmek amacıyla kişisel çıkarlara hizmet eden birtakım insanlar tarafından hakaretlere maruz kaldığını iddia edildi
 
MÜVEKKİLLERİMİN ONUR, ŞEREF VE HAYSİYETLERİNİ AĞIR DERECEDE İHLAL ETMİŞTİR
 
Suç duyurusu dilekçesinde, "Şüpheli müvekkiller aleyhinde ağır hakaret ve sinkaflı küfürler ederek müvekkillerimin onur, şeref ve haysiyetlerini ağır derecede ihlal etmiştir. Şüphelinin hakaret ve alenen hakaret suçlarını işlediğine yönelik olarak tanıklarımız mevcuttur. TCK'nın 125'inci maddesine göre şüpheli hakkında hakaret suçundan dava açılarak yargılanmasını talep ediyoruz" denildi.
 
ŞİKAYET İÇİN LİG SONUNU BEKLEDİ
 
Müşteki olarak ifadesi alınan Merve Terim, "Babam maçın ilk yarı sonunda ihraç edilerek tribüne gönderildi. Ben de lavaboya gitmek üzere locamdan çıktım.

Şüphelinin babama ve bana ağır küfürler ettiğini duydum. Ağır hakaretlerini duyunca ağlamaya başladım. Takım zarar görmesin, basın olayı haber yapmasın diye lig sonunda şikayette bulunmaya karar verdim. Şüpheliden şikayetçiyim" dedi.

DHA