Terim'den Ünal Aysal'a veto

Galatasaray'da kritik Fenerbahçe maçından öncesinde Abdürrahim Albayrak ve Ünal Aysal'ın prim açıklama isteklerine Fatih Terim'den veto geldi.

Terimden Ünal Aysala veto
12 Mayıs 2012 Cumartesi 11:30 tarihinde eklendi, 1.032 kez okundu.

Galatasaray'da artık nefesler tutuldu, gözler Fenerbahçe ile oynanacak olan tarihi şampiyonluk maçına çevrildi. Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadı'ndan beraberlikle ayrılması halinde dahi şampiyonluğunu ilan edecek olan Galatasaray'da şampiyonluk priminin yanı sıra Ünal Aysal ve Abdürrahim Albayrak da insiyatiflerini kullanarak futbolculara ek bir prim verecek.

 
Teknik direktör Fatih Terim'in kesinlikle prim konusunun gündeme gelmesini istememesinden dolayı Ünal Aysal ve Abdürrahim Albayrak'ın prim konusunu futbolculara açıklamadığı belirtildi.
 
Sarı-kırmızılı yönetimin önemli isimlerinden Abdürrahim Albayrak da Fatih Terim'in prim konusundaki düşüncelerine destek vererek şampiyonluk yarışında prim konusunun konuşulmaması gerektiğini ve sarı-kırmızılı takımda forma giyen futbolcuların her şeyin en iyisini layık olduğunu dile getirdi.
 
Fatih Terim'in gündeme dahi getirilmemesini istediği primlerin toplam 6 milyon Euro civarında olduğu konuşulmaya başlandı. Olası bir şampiyonluk halinde sarı-kırmızılı futbolculara verilecek olan primin yanı sıra sarı-kırmızılı yönetimin sezon başında belirlediği şampiyonluk ve Avrupa kupalarına katılım primleri de yer alıyor.
 
(Sporx)