Terim'i 5 saatte ikna edemedi

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ile teknik direktör Fatih Terim 30 Mayıs Çarşamba günü 5 saatlik bir transfer zirvesi yaptı.

Terimi 5 saatte ikna edemedi
31 Mayıs 2012 Perşembe 12:12 tarihinde eklendi, 1.031 kez okundu.

 

Galatasaray Yönetimi, transfer çalışmalarını ağırdan almaya devam ediyor. Transfer döneminde nokta atışlarına yönelecek olan sarı-kırmızılı yönetim, Fatih Terim'den gelen ilk raporun ardından çeşitli değerlendirmelerde bulunmuş ve takımdan gönderilecek olan isimlerle gerekli temaslara başlamıştı!
 
Takımdan gönderilecek olan oyunculara 'kararı' teblig eden ve kendilerine kulüp bulmalarını yaklaşık 2 hafta önce bildiren sarı-kırmızılı yönetim şimdi de kadroya yapılacak olan takviyeler için startı verdi.
 
5 SAATLİK DEV ZİRVE!
 
Maslak'ta bulunan Nevzat Özgörkey Atlı Spor Tesisleri'de Fatih Terim ile başkan Ünal Aysal saat 19:00'dan gece 12'ye kadar süren 5 saatlik bir transfer zirvesi yaptı. Abdürrahim Albayrak'ın da tesislerde hazır bulunduğu toplantıda Fatih Terim'in sarı-kırmızılı kulüpteki geleceği de masaya yatırıldı ve Terim'e 4 yıllık programı kapsayan bir teklif götürüldü.
 
Galatasaray'da verilecek olan her görevi yapmaya hazır olduğunu ve bu durumu sözleşme altına almanın gerekli olmadığını dile getiren Terim, Aysal'dan gelen 4 yıllık teklifi daha sonra değerlendirmek istediğini dile getirdi.
 
Fatih Terim ile uzun yıllar çalışma zemini arayan sarı-kırmızılı yönetim, diğer bir yandan da transfer çalışmaları için tecrübeli teknik adamın raporunu değerlendirmeye aldı.
 
SIRADA REAL MADRİD VAR...
 
Hamit Altıntop ile anlaşmaya varan ve transfer için Real Madrid'i ikna turlarına başlayan sarı-kırmızılı yönetim, diğer bir yandan da Chivu ve Olcay Şahan'ın transferleri için girişimlerini hızlandırdı.
 
Galatasaray Yönetimi, öte yandan Çek futbolcu Milan Baros'un geleceği hakkındaki kesin kararını EURO2012'den sonra verecek. Baros, Çek Cumhuriyeti Milli Takımı kampına katılmadan önce Abdürrahim Albayrak ile bir araya gelerek bonservis indirimi yapılması halinde takımdan ayrılabileceğinin dile getirmişti.
 
(Sporx)