Türk Kızılayı, tüp ve iğne satın alacak

Türk Kızılayı Genel Müdürlüğü, ihale ile bölge kan merkezi ve kan bağış merkezleri için 4 milyon 600 bin adet vakumlu tüp (4-5ml), 4 milyon 150 bin adet vakumlu jelli tüp (8-10 ml) ve 450 bin adet kan alma iğnesi satın alacak.

Türk Kızılayı, tüp ve iğne satın alacak
06 Ocak 2014 Pazartesi 11:29 tarihinde eklendi.

İhaleye katılmak isteyen firmalar teklif ettikleri fiyatın en az yüzde 3’ü nispetindeki geçici teminatı teklifleri ile birlikte verecek. İhaleye ait şartnameler “Ataç 1 Sok. No: 32 Yenişehir/Ankara” adresindeki Genel Müdürlük ve
“Balabanağa Mahallesi Büyük Reşit Paşa Caddesi No: 18 Fatih/İstanbul” adresindeki İstanbul Müdürlüğü'nden 250 TL karşılığında temin edilebilecek.

İdari ve teknik şartnamelere de www.kizilay.org.tr/ihale ilanları adresinden ulaşılabilecek firmaların, ihale zarflarını en geç 23 Ocak 2014 günü saat 10.30’a kadar Genel Müdürlük'ün İdari İşler Evrak Birimine vermiş-göndermiş olmaları gerekecek. “İhale İdari ve Teknik Belgeleri’’ zarfı aynı gün saat 15.00’da Genel Müdürlük Toplantı Salonunda açılacağına işaret eden Türk Kızılayı, postada meydana gelecek gecikmelerin ile telgraf, mail ve faksla yapılacak müracaatlar dikkate alınmayacağına dikkat çekti.


CİHAN