Türk Kızılayı'ndan 10. yıl jesti

Türk Kızılayı Samsun Şubesi'nde 10 yılını dolduranlara Ankara'da dernek genel merkezinde onursal üyelik madalya ve beratı verildi.

Türk Kızılayından 10. yıl jesti
20 Şubat 2014 Perşembe 21:27 tarihinde eklendi.Türk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar takdim öncesi yaptığı konuşmada Türk Kızılayı Samsun Şubesi'nin Türk Kızılayı için çok önemli ve aktif bir şube olduğunu belirtti.

Türk Kızılayı Samsun Şubesi ise Genel Başkan Ahmet Lütfi Akar’a Çarşamba'nın meşhur sekiz köşe kasketi, Çarşamba yeleği, gül ağacı tespih ile birlikte Çarşamba'nın yumurta topuklu ayakkabısı olan basık ile ayrıca Samsunspor atkısı hediye etti. Akar, giydiği kıyafetler ile verdiği poz sonrasında kendisini Samsun’ un fahri hemşehrisi olarak gördüğünü, bu yıl içerisinde açılacak olan Türk Kızılayı Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi'nin akabinde Karadeniz Bölgesi'nde büyük eksiklik olan Bölge Afet Yönetim Merkezi, bölge lojistik deposunun Samsun’a yapılacağı müjdesini verdi.

Madalya ve beratı: Şube Başkanı Mustafa Keskin, Şube Başkan Yardımcısı Mehmet Levent Sürek, Şube Sekreteri Levent Çoşkun ile birlikte şubenin yönetim kurulu eski üyeleri Oktay Aktaş, Ali Murteza Yılmaz ve Tuğrul Bayar'a takdim edildi.


CİHAN