"Türk olmayı seviyorum"

Almanya'da hayranının karşısına çıkan ünlü sanatçı Sezen Aksu, sahne performansıyla müzik severleri büyüledi

Türk olmayı seviyorum
06 Mayıs 2013 Pazartesi 11:46 tarihinde eklendi.

Almanya'nın Düsseldorf kentinde dün akşam kalabalık bir hayran grubuna konser veren Sezen Aksu, sevilen şarkılarıyla izleyenlerini coşturdu.

 
Dev okestrasıyla Düsseldorf'ta yaklaşık üç bin hayranının karşısına çıkan ünlü sanatçı Sezen Aksu, sahne performansıyla müzik severleri büyüledi. Sahnede şarkılarının yanısıra dans etmeyide ihmal etmeyen ünlü sanatçı, ara ara yaptığı sohbetlerle de hayranlarını güldürdü.Yaklaşık üç saat sahnede kalan ve 'geri dön' 'sen ağlama' 'hakimbey' gibi bir çok şarkısını seslendiren Sezen Aksu, salondan bol bol alkış aldı.
 
"TÜRK OLMUŞUM ONU DA ÇOK SEVİYORUM, ONA DA SAHİP ÇIKIYORUM"
 
Sahnede hayranlarıyla sohbet eden Sezen Aksu, "Öncelikle insanım, burası önemli ve dünyanın bir bölgesine (Ege'sine) düşmüşüm, orada Türk olmuşum, onuda çok seviyorum, onada sahip çıkıyorum.Bana bu kısmet olmuş, ama başkasına da ne kısmet olduysa saygıyla eğiliyorum" sözleriyle salondan büyük alkış aldı.
 
Yeşil derin yırtmaçlı elbisesiyle sahneye çıkan Sezen Aksu, bir ara açılan elbisesini tutarak "o bacağım göründü, aslında şimdi bu parçayla başörtüsü yapıp takma zamanı" sözleriylede dikkat çekti.
 
Kadın hayranlarınada takılan ünlü sanatçı, "kızlar, oranızı-buranızı gerdirmekte bir yere kadar.Yemeyip, zayıf kalmakta bir yere kadar.Şöyle rakının yanında balık yemedikten sonra, ekmeğe yağ sürüp yemedikten sonra ne işe yarar" dedi.
 
Düsseldorf'ta hem coşan, hemde coşturan Sezen Aksu, konser sonunda ayakta alkışlandı.

DHA