Türk televizyon tarihinde bir ilk

Kayıp kızı Hamide’yi bulmak için Flash Tv’nin Yalçın Abi’sine başvuran öfkeli baba, öz kızını canlı yayında ölümle tehdit etti

Türk televizyon tarihinde bir ilk
22 Temmuz 2011 Cuma 09:24 tarihinde eklendi, 3.260 kez okundu.

 

Flash TV'nin "Yalçın Abi"sinin tepesi canlı yayında attı, kayıp kızını canlı yayında tehdit eden babaya çok sinirlenen Yalçın abi “ Beyefendi az önce kadın cinayetlerini konuştuk burada, öldüreceksin de rahatlayacak mısın” diyerek ölüm tehdidi yapan babaya tepki gösterdi.
 
 Kayıp kızı Hamide’yi bulmak için Flash Tv’nin Yalçın Abi’sine başvuran öfkeli baba, öz kızını canlı yayında ölümle tehdit etti. “Cezaevine ya ben gireceğim, yada oğlum girecek. Eninde sonunda kızımı bulup öldüreceğim” diyen babaya tepki gösteren Yalçın Çakır “Bunun şakası yok. 92’den beri yayındayım, ilk defa böyle bir şey başıma geliyor. Canlı yayında bir baba çıkıyor. Kızını bulduğuma sevinmiyor, ortaya çıkmazsa eninde sonunda bulacağım, öldüreceğim diyor.” dedi.
 
Kızını ölümle tehdit eden babaya tepki göstermeye devam eden Yalçın Çakır “Bak bugün bile gazetelerde bu şekilde öldürülmüş çocukların haberi var. Daha geçen gün Van’da kızın kafasına sıktılar attılar. 2. kere aynı hatayı yapmam ben. Hamide sakın ortaya çıkma, adresini verme. Beyefendi öz evladınızdan bahsediyoruz.”
 
Bir hayli sinirlendiği gözlenen Yalçın abi, öz kızını ölümle tehdit eden öfkeli babayı o kararından vazgeçirmeye çalıştı ancak bunda başarılı olamayınca canlı yayında savcılığa ihbarda bulundu.
 
BEYAZ GAZETE