Türkan Şoray'ı kızdırdılar

Türkan Şoray, hayranlarıyla sohbet ederken, belediye görevlilerinin iki kez imza için beklendiğini söylemelerine tepki gösterek, "Arabaya biner giderim" dedi.

Türkan Şorayı kızdırdılar
17 Mayıs 2013 Cuma 17:47 tarihinde eklendi.

 

Koceali Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen Kocaeli Kitap Fuarı'na, 'Sinemam ve Ben' adlı kitabını imzalamak için gelen Türkan Şoray, hayranlarıyla sohbet ederken, belediye görevlilerinin iki kez imza için beklendiğini söylemelerine tepki gösterek, "Arabaya biner giderim" dedi.
 
Geçtiğimiz hafta Cumartesi günü açılan ve önümüzdeki pazar günü sona erecek olan 350 yayınevinin katıldığı, ayrıca Türkiye'nin önde gelen yazarlarının da ağırlandığı Kitap Farı'na bugün de bazı yazarlarla birlikte Türk Sineması'nın Sultanı Türkan Şoray katıldı. Öğleden sonra İzmit'e gelen Türkan Şoray, 'Sinemam ve Ben' adlı kitabını imzalamadan önce hayranlarıyla söyleşiye katıldı. Söyleşinin uzaması üzerine bir belediye görevlisi, dışarda da bekleyenler olduğunu belirterek söyleşiyi sonlandırmaları gerektiğini söyledi. Şoray, "Ben burada konuşmak istiyorum. Bunu duymuş olmayayım" dedi, kısa süre sonra bir başka görevlinin aynı şekilde bir uyarıda bulunması üzerine kızan sanatçı bu kez "Arabaya biner giderim" diyerek tepki gösterdi. 
 
Türkan Şoray buradaki hayranlarıyla sohbetini bitirip fotoğraf da çektirdikten sonra salonda kitaplarını imzaladı. Sanatçı, bir gazetecinin, başta Kadir İnanır ve Orhan Gencebay olmak üzere bazı sanatçıların Akil İnsan Heyeti'ne seçilmesi yönündeki soruya da "Arkadaşlarıma başarılar diyorum" diye cevap verdi. 

DHA