Turkcell Avantajlı Tarifeleri

Türkiye’nin önde gelen operatörlerinden Turkcell kullanıcılarına 26 yıldır avantajlı tarifeler sunmaya devam ediyor.

Turkcell Avantajlı Tarifeleri
30 Kasım 2020 Pazartesi 11:21 tarihinde eklendi, 1.919 kez okundu.

Türkiye’nin önde gelen operatörlerinden Turkcell kullanıcılarına 26 yıldır avantajlı tarifeler sunmaya devam ediyor. Dakika, kısa mesaj, internet peketleri ile kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre hizmet sunan operatör son dönemlerde Turkcell Bedava İnternet kampanyaları ile Turkcell’li olmayan kullanıcıları da tarafına çekmeyi başarıyor.
 

            Özellikle pandemi döneminde internetin kullanımının artması üzerine operatörler mevcut kullanıcılarını kaybetmemek ve yeni kullanıcı kazanabilmek için çeşitli internet kampanyaları ve tarifeleri üretmeye başladı.
 

            Turkcell’de bu dönemde faturalı ve faturasız kat kullanıcıları için bir çok internet kampanyası ve tarifesi çıkarmıştır. Bunlardan bazılarını inceleyecek olursak;
 

  • Takımın Marşını Dinle Bol Bol GB Kazan; Tribün cepte tarifesi ile seni arayanlara takımının marşını dinlen 10 gb’a kadar internet kazanma şansını yakala.
  • Dev Paketler; İhtiyacına göre dakika, Kısa Mesaj ya da internet paketin seç faturanda süprizle karşılaşma.
  • Platinum Plus Paketleri; Kullanıcıların ihtiyacına göre 15 GB, 25 GB, 35 GB gibi bir çok seçenekten yararlanabilir aynı zamanda dergilik, Fizy, TV+, Bip gibi bir çok hizmetten ücretsiz yararlanabilirsiniz.
     

Tüm bu tarifelerin yanı sıra cep telefonlarımızda internet hizmeti veren Turkcell aynı zaman da evlerimizde de bizlere internet hizmeti sağlamaktadır. Evinizde Fiber alt yapı olmasa bile Super Box hizmeti ile hızlı internet sahibi olabilirsiniz. Farklı bir sabit internet hizmetine ihtiyaç duymadan 4.5 G sim kart aracılığı ile fiber hızında interneti evinizde kullanabilirsiniz. Kablo derdi olmadan tek prize takarak fiber internet hizmetinden yararlanabileceğiniz Super Box’ı elektirik prizi olan her yere taşıyabilir kışın evinizde yazın yazlığınızda kolaylıkla kullanabilirsiniz.
 

Super Box kullanım bedeli seçeceğiniz özelliklere göre 160 Türk Lirasın ile 400 Türk Lirası arasında değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgiyi Müşteri hizmetlerinden ya da size en yakın müşteri çözüm merkezinden alabilirsiniz.
 

Turkcell’den Gençlere Yönelik Tarife Ve Kampanyalar
 

GNÇ Programı Turkcell’in 26 yaş altı faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için çeşitli tarifelerin ve paketlerin hazırlandığı özel bir programdır. Özellikle Turkcell Bedava İnternet kampanyaları ve dakikalı özel tarifelerin olduğu bu programda Bip, Fizy, TV+ gibi bir çok sosyal mecrayıda kullanıcıları ücretsiz olarak kullanabilmektedir.
 

GNÇ programında internet, dakika, kısa mesaja ek olarak bazı ürün ve hizmetlerde GNÇ’li olanlara indirimler verilmektedir.