Twitter'da Hamit Altıntop geyikleri

Hamit Altıntop'un Fenerbahçe'ye mi yoksa Galatasaray'a mı transfer olacağı konusu Twitter'ı salladı.

Twitterda Hamit Altıntop geyikleri
11 Temmuz 2012 Çarşamba 13:42 tarihinde eklendi, 2.300 kez okundu.

 

Hamit Altıntop Galatasaray'da. Transferde suskun kaldığı için taraftarlarının yoğun eleştirisini alan sarı-kırmızılı yönetim dün milli oyuncu ile Münih'te masaya oturdu ve anlaşmaya vardı. Hamit Altıntop'a yıllık 3.2 milyon, maç başı ise 25 bin euro verileceği öğrenildi.
 
Transfer sezonunda önce Galatasaray'ın ilgilendiği ama yüksek maliyeti nedeniyle beklemeye aldığı milli oyuncu için Fenerbahçe devreye girmiş ve 29 yaşındaki futbolcunun sarı-lacivertli formayı giymesine artık kesin gözüyle bakılmaya başlanmıştı. 
 
Bu oldukça hareketli transfer sosyal medyada da oldukça büyük yankı buldu. Transfer hakkındaki son gelişmeleri Twitter 'dan takip eden sosyal medya kullanıcıları son ana kadar netliğe kavuşmayan transfer hakkındaki görüşlerini de espirili bir üslupla paylaştı... 
 
İşte o twitler:
 
Zulümdül‏ @diy_mi
Hamit Altıntop'un GS'ye transferini ilk olarak 25 Ağustos 2003'te "Hamit Galatasaray'da" manşetiyle veren Fanatik gazetesini tebrik ederim.
 
@melihsabanoglu
5. son dakika. abdürrahim albayrak'ın hamit altıntop 'la sözleşme imzalarken fotosu var. yani kimse korkmasın kap bildiriminden.
 
@umutofkeli
Hamit altınTOP fenerbahce de! Hamit ALTINtop Galatasaray da! Biz de boyle nasil isinize gelirse ;)
 
@oguzalptan
Hamit Altıntop transferini ilk olarak Fanatik gazetesi 25 Agustos 2003'de 'Hamit, Galatasaray'da' manşeti ile duyurmuştu.
 
@delikanarya
HAMİT GALATASARAY'DA!Öğlen yemegini begenmeyen Yonetim Kurulu'na 4 pide 8 lahmacun getiren Hamit Yıldız(21), 3TL bahsis alip binadan ayrildi
 
@Fikobasgan
Hamit Altıntop'u ortak kullanalım mı? :( 
 
@_ertemsener 
Rüyamda Hamit Altıntop Sabiha Gökçen'e iniyordu ;)
 
‏@Cimbomizm_
Fenerbahçe'de Burhan Altıntop sesleri..
 
‏@AskimizArmaya
SON DAKİKA: Hamit Altıntop'u GALATASARAY'a kaptıran fenevbahçe, Burhan Altıntop'la görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.
 
‏@mincikasallarim
Olm bak Galatasaray yanlışlıkla Halil Altıntop'u almış olmasın? Sırtında ben falan yok mu bi bakın.
 
SAMANYOLUHABER.COM