Ucuz Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar ?

Günümüzde işletmeler için bir web sitesi sahibi olmak seçenekten öte zorunluluk haline geldi. Özellikle insanların artık dışarıya ya da çevresine dahi bakmadan ürün ve hizmetlere internetten ulaşabilmesi bu durumu etkileyen en önemli sebeptir.

Ucuz Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar ?
10 Nisan 2023 Pazartesi 11:03 tarihinde eklendi, 2.746 kez okundu.

Günümüzde işletmeler için bir web sitesi sahibi olmak seçenekten öte zorunluluk haline geldi. Özellikle insanların artık dışarıya ya da çevresine dahi bakmadan ürün ve hizmetlere internetten ulaşabilmesi bu durumu etkileyen en önemli sebeptir. Aylık bazda düşük bütçelerle beklemedik sayıda yüksek potansiyel müşteriye hitap ederek satışlarınızı çok hızlı artırabilme imkanına sahip olacaksınız. Sanılanın aksine web sitesine sahip olmak çok maliyetli değildir. Elbette istediğiniz özellikler ve eklemelere bağlı fiyatlar değişiklik göstereceği gibi TanıtımX Dijital ile ucuz web sitesi sahibi olabilirsiniz. 
 

 

Ucuz Web Sitesi 2000’lerden Kalma Gibi Gözükür Mü ?
 

 Elbette HAYIR! Modern ve kullanıcılara hitap eden tasarımlarla ucuz web sitesi sahibi olabilirsiniz. Web sitesi fiyatlarını tasarım kadar ekleyecek bir başka faktör de siteye eklenecek modüllerdir. 
 

 Özellikle online sipariş alıp almayacağınız ya da kargo takip modülü ya da online tahsilat gibi birçok eklenecek özellik web sitesi fiyatlarını doğrudan etkiler. 
 

 Ucuz web sitesi hizmetlerini daha çok işletmenizi ve sunduğunuz hizmet/ürünlerinizi  tanıtabileceğiniz web siteleri olarak düşünebilirsiniz.

 

Ucuz Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar ? 
 

  Fiyatlar özelliklere bağlı olarak özelliklere göre değişiklik göstermekle birlikte 1-5 sayfa arasındaki ucuz web tasarım için 2000 Türk Lirası ile 3000 Türk Lirası arasında ücreti olacaktır. Bu anahtar teslim fiyatı olmakla beraber sadece tema kurulumuyla karıştırılmamalıdır. İstediğiniz özelliklere bağlı olarak ucuz web sitesi fiyatları farklılık gösterebilse dahi çok büyük bir fark olmayacaktır. 
 

 

TanıtımX İle Bir Adım Önde Olun
 

 TanıtımX Dijital olarak ağırlıklı olarak KOBİ’lerle çalıştığımız için işletmelerin nelere ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. Bu yüzden istediğiniz özelliklerle ve makul bütçelerle satışlarınızı artıracak bir teklifimiz var. 
 

 

Ucuz web sitesi fiyatları hakkında bilgi almak için: https://www.tanitimx.com/ucuz-web-tasarim/