Ünal Aysal, Irak heyetini ağırladı

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Irak'ın kuzeyinde bulunan Erbil şehrinden gelen heyetini Türk Telekom Arena Stadı'nda ağırladı.

10 Nisan 2013 Çarşamba 18:18 tarihinde eklendi.

 

Erbil Vali Yardımcısı Tahir Abdullah Osman, Erbil Emniyet Genel Müdürü Abdülhalik Talat, Türk iş adamı Veysi Önal, Erbil Gençlik ve Spor Genel Müdürü Omed Abdurrahman'dan oluşan heyet Galatasaray'ın maçlarını oynadığı Türk Telekom Arena Stadı'na geldi.
 
Erbil'den Real Madrid maçını izlemek için gelen heyeti Galatasaray Başkanı Ünal Aysal karşıladı. Cihan Haber Ajansı Genel Müdürü Abdulhamit Bilici'nin de bulunduğu görüşmede, Real Madrid maçının kritiği de yapıldı.
Görüşmenin samimi bir ortamda geçtiğini ifade eden Erbil Vali Yardımcısı Tahir Abdullah Osman, kendilerine gösterilen sıcak ilgiden dolayı ilgililere teşekkür etti.
 
Galatasaray tesislerinde olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade eden Osman, "Biz, Galatasaray maçını izlemek için Erbil'den İstanbul'a geldik. Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'la bir araya geldik. Burada bize gösterilen ilgiden dolayı çok memnunuz. Başta başkan Aysal olmak üzere tüm ilgililere teşekkür ediyoruz." dedi.
 
Görüşme sonrası Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, heyete Galatasaray forması hediye etti.

CİHAN