"Ünal Aysal'ın gelmesinden dolayı şeref duyduk"

Beşiktaş Kulübü'nün İnönü Stadı'nda gerçekleşen 110'ncu yıl kutlamalarına katılan Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ı stat çıkışında Fikret Orman uğurladı.

19 Mart 2013 Salı 22:27 tarihinde eklendi.

 

Ünal Aysal çıkışta yaptığı açıklamada, şunları söyledi; "Beşiktaş, Türkiye'nin en önemli kulüplerinden bir tanesi. 110'ncu yıl kutlamaları için bana yapılan daveti geri çevirmek istemedim. Beşiktaş'ın 110'ncu yıl kutlamasına katılıp Sayın Başkan Fikret Orman'ın davetinde bulunduğum için mutluyum. Umarım nice 100 yılları beraber kutlarız."

Siyah-beyazlı kulübün başkanı Orman ise Aysal'a, kutlamalara geldiği için teşekkür ederken, "Ünal Aysal'ın burada bulunmasından dolayı şeref duyduk. Türk futbolu artık böyle şeyleri bekliyor. Bizim rekabetimizin sahada olduğunu, dostluğumuzun ise tüm alanlarda olduğunu herkese göstermeliyiz. Ünal Bey bununla ilgili çok önemli bir adım attı. Kendisine teşekkür ediyorum" dedi. 
 
Beşiktaş Onursal Başkanı Süleyman Seba da, kutlamaları bir süre İnönü Stadı'ndan takip ederek, daha sonra Siyah-beyazlı yöneticilerin eşliğinde stattan ayrıldı. Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ise, Beşiktaş tarihi için önemli bir adım olacağını ifade ederken, "Çok önemli bir geceyi geride bıraktık. 110'ncu yılımız kutlu olsun. Bugün Beşiktaş için bir çok güzel şeyin başlangıcı olacaktır. Davetimizi kırmayıp kutlamalarımıza katılan herkese çok teşekkür ediyorum" diye konuştu. 
 
Çebi ayrıca bir gazetecinin, 'Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ile yeni sezonda maçlarınızı Türk Telekom Stadı'nda oynama konusunu konuştunuz mu?' sorusuna ise, "Hayır. Bu konu hiç açılmadı" yanıtını verdi. 

DHA