Ünlü Rapçinin Sevenleri Yeni Projeler İçin heyecanlı!

14 yaşından beri rap dünyasının en enerji dolu sanatçılarından biri olan DJ Batu Karam, rap parçalarıyla sevenlerini yeninden müzikle buluşturmaya hazırlanıyor!

Ünlü Rapçinin Sevenleri Yeni Projeler İçin heyecanlı!
31 Temmuz 2021 Cumartesi 10:22 tarihinde eklendi.

14 yaşından beri rap dünyasının en enerji dolu sanatçılarından biri olan DJ Batu Karam, rap parçalarıyla sevenlerini yeninden müzikle buluşturmaya hazırlanıyor! Sevenleri İnstagram üzerinden özlem gidermeye çalışırken, yeni projelerle rap şarkısını yakın zamanda paylaşması bekleniyor!
 

Yeni Şarkılarla DJ Batu Karam 2021 Yılında Ses Getirecek!
 

Yeni şarkılarıyla hayranlarını sevdikleri muhteşem şarkılarla yeniden konser alanlarına görmeye hazırlanan DJ Batu, 14 yaşından bu yana büyük emekler verdiği rap tarzını hayatının bir parçası yapmıştır. Batu Karam, rap kadar hareketli ve enerjik bir yapıya sahip olan ünlü şarkıcılarından biri olarak, spor ve yakın dövüş sanatlarına olan ilgisiyle de tanınmaktadır.
 

Yeni dönemin en popüler şarkılarını rap dünyasına tanıtmaya hazırlanan sanatçı, genç olmanın verdiği avantajlarla, genç kitlelerle daha hızlı iletişim kurmaktadır. Sevilen şarkılarını ve yeni duyurularını İnstagram üzerinden paylaşırken, 300 bin takipçisinin onunla iletişim geçmesi, yeni projelerin de ışıklarını yakmasını sağladı. Sevilen sanatçı için konser alanlarına geri dönmek heyecan dolu ve unutulmaz olacak!
 

DJ Batu Yeni Şarkısını Patlatıyor!
 

Yeni rap şarkısını sevenleriyle buluşturmayı bekleyen DJ Batu, son dönemin klişelerinden sıyrılarak, gerek yerli gerekse yabancı sanatçılarla çalışmanın verdiği avantajları kullanmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin en genç ve en dinamik rapçilerinden biri olarak 14 yaşından bu yana popüler rap camiasının içinde olmanın verdiği mutluluğu enerjisine yansıtmaya devam ediyor.
 

Yeni şarkısını Instagramdan duyuran şarkıcı, sahnelere ve canlı müzik mekanlarına geri dönmek için İstanbul’da yeni bir dönemin hazırlıklarını yapıyor. Sevilen şarkıları piyasada geri planda bırakmak, dünyaya açılarak yeni bir rap piyasasıyla hayranlarının karşısına çıkmak için çalışmalarını hızlandırmaya kararlı!
 

Yeni Dönem Yeni Rap Projeleri!
 

Yeni dönemde yeni rap projeleriyle, sevenlerini unutamayacakları şarkılarla buluşturmaya hazırlanan şarkıcı, son dönemin en sevilen genç rapçilerinden biri olmanın verdiği mutlulukla enerjisini yeni projelere ayırmaya karar vermiştir. 2021 yılında hem sahnelerde, hem de popüler rap şarkısı listelerinde ilk sıralarda yerini almaya hazırlanıyor. Türkiye’nin en genç rap sanatçısı olarak, gelişmelerini instagram üzerinden duyurarak, hayranlarıyla sıcak iletişim içerisinde!