'Uzaylı Mustafa' böyle uğurlandı

Survivor: Ünlüler-Gönüller yarışmasının ünlüleri, yollara düştü. Yarışmanın en renkli ismi olmaya aday Mustafa Topaloğlu; nam-ı diğer 'Uzaylı Mustafa'nın uğurlanışı görülmeye değerdi

Uzaylı Mustafa böyle uğurlandı
13 Mart 2012 Salı 10:00 tarihinde eklendi, 1.352 kez okundu.

 

* Mustafa Topaloğlu dışında Merve Büyüksaraç, Alp Kırşan, Sibel Tüzün, Doğuş, Nihat Altınkaya, Almeda Abazi havaalanında buluştu, yakınlarıyla vedalaştı.
 
* Sadece Nez yarışmacılar arasında yoktu. Şarkıcının, ekibe Dominik Cumhuriyeti’nde katılacağı açıklandı. 
 
* Biz dönelim tekrar başa, Mustafa Topaloğlu’na. ‘Uzaylı Mustafa’, yarışma öncesi ailesi ve sevdiklerine bir yemek verdi önceki akşam. 
 
* Hacıdan Restoran’daki yemekte Mustafa Topaloğlu için pasta da kesildi. Şarkıcı davul-zurna eşliğinde uğurlandı havaalanına.
 
* Mustafa Topaloğlu’nun gidişi böyle renkliydi, adadaki halini varın siz düşünün.  
 
ADA MACERASI BAŞLIYOR
 
‘Survivor: Ünlüler -Gönüller’ yarışmasının ünlüleri Mustafa Topaloğlu, Merve Büyüksaraç, Alp Kırşan, Sibel Tüzün, Doğuş, Nihat Altınkaya ve Almeda Abazi sabaha karşı Atatürk Havalimanı’ndan Paris aktarmalı olarak Dominik Cumhuriyeti’ne gitmek için yola çıktı. Nez’in bir sonraki uçakla ekibe katılacağı öğrenildi.
 
Yarışma için kim ne dedi?
 
Doğuş: İnşallah iyi olur. Birinciliği hedefliyorum. İddialıyım.
 
Nihat Altınkaya: Sporu düzenli yapıyorum. Yabancı hayvanlardan korkum yok. Uğur olarak doğan kızımın kıyafetini aldım.  
 
Merve Büyüksaraç: Uğur getirmesi için yanıma kolye aldım. Yabani hayvanlarla aram iyi. Telefonla görüşme hakkı kazandığımda tabii ki annemi arayacağım. İnsanların karşısında sevgilimle görüşemem. 
 
Sibel Tüzün: En çok kızımı özleyeceğim. Şartlara ayak uydurmaya çalışacağım. Memleket Nihat Doğan’a kaldı. Başka kime emanet edebilirim ki.  
 
Alp Kırşan: Yemek koşullarına dayanabilmek için üç gündür az yemek yedim. Öyle hazırlık yaptım. Yabani hayvanlardan korkmuyorum. Adada fare sayısı artmış. O yüzden bu sene kadın yarışmacılar çok korkacak. İddialıyım kazanacağım.  
 
Almeda Abazi: Ben inancıma güveniyorum. 

Milliyet