Uzman Kadro, Kaliteli Hizmet

Türkiye nin nakliyat sektöründe önder özellikler gösteren Egesoy Nakliyat ve Depolama her geçen gün kalitesini arttırmakta ve sizlerin memnun kalması adına verimli çalışan sorumluluk sahibi, deneyimli personeller yetiştiriyor ve her zaman kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Uzman Kadro, Kaliteli Hizmet
01 Ekim 2020 Perşembe 17:52 tarihinde eklendi, 1.090 kez okundu.

Türkiye nin nakliyat sektöründe önder özellikler gösteren Egesoy Nakliyat ve Depolama her geçen gün kalitesini arttırmakta ve sizlerin memnun kalması adına verimli çalışan sorumluluk sahibi, deneyimli personeller yetiştiriyor ve her zaman kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. İstanbul evden eve nakliyat nüfus artışına bağlı olarak çok daha artmış bu yüzden nakliyat firmalarına olan ihtiyaçta artış göstermiştir. İnsanlar bazen söz konusu eşyaları olunca haliyle kaygılanabiliyorlar. Eşyaları paketlemesi olsun araçlara yüklemesi olsun veya kaybetmeden ve hasaar vermeden paketlemesi bile oldukça deneyim isteyen bir iş olduğundan dolayı mutlaka nakliyat firmalarıyla çalışmanız gerekiyor.

Evinizde bulunan bütün eşyalarınızı en uygun nakliye yöntemiyle ve deneyimli kadromuz ile büyük bir özenle taşıyoruz. Firma olarak işimizin gerektirdiği her türlü donanıma sahip olup en önemlisi de işimize değer vererek ve severek yapıyoruz. Müşteri memnuniyetimiz gerçekleştikçe ve alanımızda en iyi olma yolunda emin adımlarla yürüdükçe kendimizle gurur duyuyoruz her geçen gün üzerine bir adım daha koyarak yolumuza devam ediyoruz.

Evden eve nakliyatta bilmeniz gereken en önemli konulardan biri de eşyalarınızın güven çerçevesinde ve zarar almadan taşınma sağlanmasıdır. Bunun için yapmanız gereken işinde tecrübeli güvenilir bir firmayla anlaşma sağlamaktır. Biz Egesoy Nakliyat ve Taşıma olarak sizin isteklerinizi en iyi şekilde yapmak adına her zaman en iyisini ve en uygununu yapıyor ve sizleri memnun etmek adına bütün çabamızı gösteriyoruz. Evden eve nakliyatta ilk olarak evinize firmamız tarafından gönderilmiş olan personelimiz sayesinde eşya tespiti yapılıp sizin fikirleriniz doğrultusunda taşıma konusunda bir planlama oluşturulur. Daha sonra Bu planlamanın hepsi sizlerin isteği baz alınarak gerçekleştirilir. Ardından müşterimizle sözleşme sağlıyor ve dilediğiniz tarihte personellerimizle birlikte planlanan şekilde taşıma işleminize bir an önce başlıyoruz. Hangi eşyalarınızı ne şekilde paketleyeceğimiz hangi kamyoneti kullanacağımız hususunda da bir planlama yapıldıktan sonra büyük bir özenle eşyalarınızı taşıyoruz. Araçlarımıza yerleştirilen eşyalarınız bir zarara uğramaması adına sabitleme işlemi de yapıyoruz. Bu sayede eşyalarınız belirttiğiniz adrese giderken kesinlikle bir hasarla karşı karşıya kalmaz alındığı gibi teslimi sağlanır. Eşyalarınızı belirttiğiniz konuma söz verdiğimiz tarihte mutlaka teslimini sağlıyoruz. İstediğiniz şekilde yerleştirme işlemini de gerçekleştiriyoruz.