Valerie Boyer’i hack'lediler !

Türk hackerlar, Fransa Ulusal Meclisi’nde kabul edilen ‘Soykırımı inkar yasası’nı hazırlayan Valerie Boyer’ye saldırı düzenledi.

Valerie Boyeri hacklediler !
26 Aralık 2011 Pazartesi 08:51 tarihinde eklendi, 2.155 kez okundu.

Dün öğleden sonra ilk olarak Fransa Ulusal Meclisi’nde oylanan yasa teklifinin sahibi olan Fransız milletvekili Valerie Boyer’in kişisel sitesi ulaşılamaz hâle geldi.

 
Ardından daha önce de benzer eylemler yapan aynı Türk “hacker” grubu, Fransa Ulusal Meclisi ve Fransa Senatosu’nun sitelerini hedef aldı. Boyer’in sitesine Türkçe ve İngilizce olarak şu mesaj bırakıldı: “O kadar düşünce özgürlüğüne saygılı bir ülkesiniz ki! ‘Ermeni Soykımı Diye Birşey Yoktur’ diyerek bir gerçeği dile getiren birinin hapse atılmasının yolunu açıyorsunuz.
 
 
BOYER, SIKI BİR TÜRK DÜŞMANI
 
O kadar iki yüzlü bir yönetiminiz var ki bizim yüzümüze karşı başka; diğer ülkelere karşı başka konuşuyorsunuz. Sizin meclisiniz önce kendi sorunu olan Cezayir’de yaptığı insanlık suçu olan soykırımınızı konuşsun!
 
Biz biliyoruz ki Türkiye’de yaşayan Ermeniler sizin ülkenizde yaşayan ve diasporadan nemalanan Ermenilerden çok daha farklı! Siz diaspora Ermenileri, devlet arşivlerini açıp gerçeklerle yüzleşemeyecek kadar korkaksınız. Siz Fransızlar oy için gerçekleri hiçe sayan zavallılarsınız!”