Vizyoner Arbitrajcı Furkan Çelik İnsanların Hayatını Değiştiriyor!

MZN Danışmanlık Amazon Eğitimleri Arbitraj lideri Furkan Çelik’le e-ticaretin zirveye çıktığı bugünlerde Arbitraj iş modelinin geleceğini değerlendirdik.

Vizyoner Arbitrajcı Furkan Çelik İnsanların Hayatını Değiştiriyor!
02 Nisan 2024 Salı 13:30 tarihinde eklendi.

MZN Danışmanlık Amazon Eğitimleri Arbitraj lideri Furkan Çelik’le e-ticaretin zirveye çıktığı bugünlerde Arbitraj iş modelinin geleceğini değerlendirdik. Bugüne kadar binlerce e-ticaret girişimcisine Amazon Arbitraj iş modelinde yol haritası çizen Çelik: “Doğru sistemle Amazon’da yüksek karlar elde etmenin en garantili yollarından birisi de Arbitraj iş modeli, fiyat farklarından yararlanarak kazanç elde etmeyi amaçlayan bu iş modelinde düşük sermayelerle de yüksek kazançlar elde etmek mümkün.” açıklamalarında bulundu
 

Amazon gibi büyük bir pazarda Arbitraj yaparak binlerce dolar kazanabileceğimizi vurgulayan Çelik, Arbitraj’ın fiyat farklarından yola çıkarak kazanç elde edilen stratejik bir iş modeli olduğunu belirtti.
 

Amazon Arbitraj Nedir? Nasıl Yapılır?
 

Amazon, dünya genelinde milyonlarca ürünün bulunduğu devasa bir pazar yeri olarak e-ticaret girişimcileri için heyecan verici bir potansiyel sunuyor. Ancak, bu potansiyeli en etkili şekilde kullanmak ve kar elde etmek için doğru stratejilerin uygulanması gerekiyor. İşte bu noktada, MZN Danışmanlık e-ticaret uzmanı Furkan Çelik gibi rehberler, girişimcilere Amazon arbitraj iş modelini öğretmek için harekete geçiyor.
 

Amazon Arbitraj iş modeli, temelde bir ürünü daha düşük bir fiyata satın alıp, Amazon gibi büyük bir pazarda daha yüksek bir fiyata yeniden satma prensibine dayanıyor. Bu iş modeli, doğru ürün seçimi, fiyat araştırması ve etkili envanter yönetimi gibi unsurları içeriyor. Ancak, bu iş modelinin başarılı bir şekilde uygulanabilmesi için belirli stratejilerin ve tekniklerin öğrenilmesi gerekiyor.
 

Girişimcilere bu stratejileri öğretmek Mert Yiğit Yıldız’ın kurduğu MZN Danışmanlık önderliğinde çeşitli eğitim programları ve danışmanlık hizmetleri sunduklarını vurgulayan MZN Danışmanlık e-ticaret uzmanı Furkan Çelik, bu programların Amazon arbitrajının temellerinden başlayarak, ileri düzey stratejilere kadar geniş bir yelpazeyi kapsadığını belirtti.