Volkan Konak'ın menajerinden açıklama

Volkan Konak ile megazin muhabirleri arasında geçtiği iddia edilen diyalog sanatçının menajeri tarafından yalanlandı.

Volkan Konakın menajerinden açıklama
31 Ekim 2011 Pazartesi 14:51 tarihinde eklendi, 1.193 kez okundu.

 

Ünlü şarkıcı Volkan Konak önceki akşam Arnavutköy’de dostlarıyla yemek yedi. Bir ara yemeği bırakıp dışarı çıkan Konak, çorap satan kızla çiçekçiye 100 TL bahşiş verdi.
 
Gecenin sonunda gazetecilere, “Ben sanatçı değilim, müzisyenim, sorularınızı sanatçılara sorun” diyen ünlü şarkıcı, “Van’daki depremzedeler için bir yardım projesinde yer alacak mısınız?” sorusuna, “Deprem beni ilgilendirmiyor” diyerek etraftakileri şoke etti!
 
Menajerinden açıklama
 
Bu haberlerin tümü yalan" Ünlü şarkıcı Volkan Konak önceki akşam Arnavutköy’de dostlarıyla yemek arasında gazetecilerin “Van’daki depremzedeler için bir yardım projesinde yer alacak mısınız?” sorusuna, “Deprem beni ilgilendirmiyor” dediği iddiaları üzerine Dipnot.tv'de yer alan habere göre  Volkan Konak'ın menajeri bu haberlerin yalan olduğunu belirterek şöyle konuştu:
 
 
"Eğer öyle bir şey olsaydı 2 Kasım'da Şişli Belediyesi'nin organize ettiği ve aralarında Yavuz Bingöl , Zülfü Livaneli gibi türkücülerin de bulunduğu Van için yardım konserinde yer almazdı. Bu haberlerin tümü yalan..."