Yemek Odası Takımı Nereden Alınır?

Yemek odasını yenilemek isteyenler “Evimin dekorasyonundan sıkıldım.” diyenler, bu yazımız tam size göre…

16 Ocak 2023 Pazartesi 12:33 tarihinde eklendi, 1.583 kez okundu.

 

Yemek odasını yenilemek isteyenler “Evimin dekorasyonundan sıkıldım.” diyenler, bu yazımız tam size göre…
 

Yemek odası takımları evlerin vazgeçilmez mobilyalarını bir araya getiren takımlardır. Bundan dolayı da tüketicilerin güvenilir mobilya markalarına ait olan ürünler arasından bir seçim yapması gerekiyor. Bu mobilya markalarından biri olan Gündoğdu Mobilya’nın yemek odası takımları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için bazı detaylar bir araya getirdik. Dilerseniz şimdi bu detaylara birlikte göz atalım:
 

Mobilya sektöründe 30 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren Gündoğdu Mobilya; yemek odası takımından oturma gruplarına, genç odası takımından portmantoya kadar birçok mobilyanın tasarımını bünyesinde barındırmaktadır.


Özellikle yemek odası takımı tasarımlarıyla dikkat çeken Gündoğdu Mobilya, uygulamış olduğu fiyatlandırma politikasıyla da dikkat çekiyor.

Gündoğdu Mobilya Yemek Odası Tasarımları
 

Gündoğdu Mobilya tarafından tasarlanan yemek odası takımı modelleri evlerin şık bir görünüme kavuşmalarını hem de dayanıklılığıyla uzun yıllar kullanılabilecek mobilyalara sahip olunmasını sağlıyor. 
 

Gündoğdu Mobilya’nın resmi web sitesine giriş yaparak yemek odası kategorisi üzerinden söz konusu olan tasarımlara göz atabilirsiniz. Ayrıca firmanın web sitesinde birçok ürün kategorisinin bulunduğunu da göreceksiniz.
 

Gündoğdu Mobilya bünyesinde bulabileceğiniz ürün gruplarından bazıları şunlardır:
 

 • Köşe koltuk
 • Kanepe takımı
 • Koltuk takımı
 • Chester koltuk takımı
 • Genç odası
 • Yemek odası
 • Yatak odası
 • Bahçe mobilyası
 • Balkon mobilyası
 • Baza seti
   

Eviniz hatta iş yeriniz için ihtiyacınız olan tüm mobilyaları Gündoğdu Mobilya bünyesinde bulabilirsiniz.
 

Yemek Odası Takımında Tercih Gündoğdu Mobilya
 

Ürün portföyü oldukça geniş olan Gündoğdu Mobilya’nın özellikle yemek odası takımı tasarımlarıyla dikkat çektiğini söylemiştik.  
 

İşte bundan ötürü tüketiciler, Gündoğdu Mobilya yemek odası takımlarına yoğun ilgi göstermektedir. Bu yoğun ilgiye maruz kalan Gündoğdu logolu yemek odalarından bazıları şunlardır:
 

1. Versace Yemek Odası Takımı

 

Firmanın 2022 yılı koleksiyonlarından biri olan Versace’nin yemek odası parçaları oldukça şık. Konsolunun ayna panelinde bulunan detaylarıyla yemek odanıza ayrı bir hava katacak olan bu takıma tek kelimeyle bayılacaksınız.
 

Kulp detaylarında bulunan avangart desenlerse adeta modernizme meydan okuyarak yemek odalarının farklı bir duruş sergilemesini sağlıyor.


2 .Fulya Yemek Odası Takımı

 

 

Fulya yemek odası, Gündoğdu Mobilya’nın oldukça eski bir tasarımı ancak modern duruşu sayesinde halen ilgi görmeye devam ediyor. Konsolunun ve tv ünitesinin ön yüzeylerinde bulunan çizgi detayları; takımın oldukça şık görünmesine neden oluyor.
 

3 . Lena Yemek Odası Takımı

 

 

 

Retro stilin yeniden gündeme gelmesiyle birlikte Gündoğdu Mobilya yemek odası takımı 2022 koleksiyonuna Lena Yemek Odası Takımı modelini ekleme kararı aldı. Beyaz rengin minimal çizgilerle buluştuğu Lena Yemek Odası oldukça kullanışlı bir takım.
 

Yemek masasından konsoluna kadar tüm parçaların sade olmasına karşın fazlasıyla şık bir takım.
 

Yemek Odası Takımı Fiyatları 2023
 

Gündoğdu Mobilya, ürünlerini tasarımlarının kalitesine göre oldukça uygun fiyatlarla satışa sunan nadir firmalardan biridir.
 

Kullanmış olduğu malzemelerin dayanıklılığı da düşünülünce fiyat-performans açısından oldukça fazla iyi bir kabiliyete sahip olduğu görülüyor.
 

Gündoğdu Mobilya Yemek Odası Takımı Fiyatları Şu Şekildedir:
 

Sümela Yemek Odası Takımı

8.965 TL

Empoli Yemek Odası Takımı

13.360 TL

Fulya Yemek Odası Takımı

13.450 TL

Sementa Yemek Odası Takımı

16.650 TL

Bade Yemek Odası Takımı

16.675 TL

Torino Yemek Odası Takımı

17.950 TL

 

Genel olarak firmanın yemek odası takımlarına bakıldığında ne kadar uygun fiyatlı mobilyalar sattığını görüyoruz. Eğer uygun fiyatlı yemek odası takımı arıyorsanız; şimdi firmanın resmi web sitesini ziyaret ederek üyelik kaydınızı oluşturabilir, beğendiğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.