Aylin intihar etti

Cemile ile Ali arasındaki sular bir türlü durulmaz. İkili, kimsenin onları bulamayacağı bir yerde yaşananlardan sonra ilk kez kozlarını paylaşmak üzere yüz yüze gelir.

Aylin intihar etti
04 Mayıs 2011 Çarşamba 10:59 tarihinde eklendi, 1.787 kez okundu.

 

Cemile, Ali'yi öldüremez. Kiraladığı ve karaya çarptığı teknenin  sahibinin şikayeti üzerine plisler Ali'yi tutukluyorlar.
 
Resul tarafından korunan Ahmet ise hiç beklenmedik bir isim tarafından Hakan'ın babasına ispiyonlanır. İnci Hoca ise başlayacak yoğun tedavi süreci için okuldan ayrılmak zorunda kalır. Öğrencileri ile tek tek görüşen İnci Hoca için en zoru Mete ile vedalaşmaktır.
 
CEMİLE HAMİLE
 
Cemile hayatını tamamen değiştirecek bir sürpriz ile karşı karşıyadır. Hamile olduğunu öğrenir. Durumu anlattığı Hasefe Hanım oğlu Ali'ye Cemile'nin hamile olduğunu anlatır. Ali, Cemile'nin bu bebeği doğurması gerektiğini üstüne basa basa söyler
 
AYLİN ÖLECEK Mİ
 
Soner'in Mesude ile nişanlanacağı haberi evde bomba etkisi yaratır. Aylin verdiği aşırı tepki Murat'ın gözünden kaçmaz. Ve Soner ile Mesude'nin nişanından erken kalkan Aylin, eşi Murat'ın ilaçlarını içerek intihar eder.