Canlı Çiçek Sepeti Siparişi

Duygularını karşı tarafa aktarmak isteyenlere başta çiçek buketleri eşlik edecektir. Özenle hazırlanan buketler sayesinde sevdiklerinize onların ne kadar değerli ve anlamlı olduklarını ifade edebilirsiniz.

Canlı Çiçek Sepeti Siparişi
04 Ağustos 2020 Salı 17:20 tarihinde eklendi, 2.022 kez okundu.

Duygularını karşı tarafa aktarmak isteyenlere başta çiçek buketleri eşlik edecektir. Özenle hazırlanan buketler sayesinde sevdiklerinize onların ne kadar değerli ve anlamlı olduklarını ifade edebilirsiniz. Bunun için isteyenler çiçek sepeti tercihinde bulunabilir. Adı üstünde:
 

 • Renkli ve taze çiçekler temin edilir.
 • Şık sepetler içerisine konumlandırmaları sağlanır.
 • Sepet dolusu çiçekler ile sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz.
   

Bunun için farklı çiçek kategorilerine yer verilmiştir. Mesela papatyalardan menekşelere pek çok alternatif mevcut. Ve aralarından istediğinizi seçmeniz bekleniyor. Tercihlerinize göre sepetler belirtilen güne hazırlanır. Başta belirttiğimiz üzere hepsinin taze olmasına dikkat edilir. Taze ve canlı çiçekler eşliğinde sepetlerin hazırlanması ve adreslerine iletilmesi esas alınır.
 

En Renkli Çiçek Sepetleri

Çiçek sepeti hazırlıkları sırasında renkli olanlar dikkate alınır. Aynı zamanda sadelikten yana olanlar için beyaz çiçek sepetleri de sergilenir. Cicekmod.com herkesin zevkine uygun olacak şekilde sepetleri hazırlar ve sunar. Beraberinde ise:
 

-Siparişler: Sıralanan çiçek sepetleri arasından istediğinizi seçmekte özgürsünüz. Hemen çiçek üzerine tıklayabilir ve adres bilgilerinizi girebilirsiniz. Bu sayede sipariş bilgileriniz talep edilir ve hızlı bir şekilde çiçek gönderimi sağlanır.
 

-Ödemeler: Güvenle kredi kartı bilgilerinizi sunabilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Bunun için SSL güvenliği göz önünde bulundurulur. Ve kart bilgilerini sunanlar güvenle ödeme yaparak çiçek gönderimine geçer. Bu şekilde istediğiniz şehre ve adrese çiçeklerinizi göndermeniz mümkün hale gelir.
 

Aynı Gün Teslim Çiçek Sepetleri

İsteyenler aynı gün içerisinde teslim edilen çiçek sepeti alternatifleri arasından dilediğini seçebilir. Teslime uygun olan sepetlerin hepsi arka arkaya sıralanacağı için işiniz uzun sürmez. Bu şekilde renkli ve de sade çiçek aranjmanlarına yer verilir. Örneğin:
 

 • Solmayan güllerden hazırlanan sepetler mevcut.
 • Teraryum ve orkideler eşliğinde tasarlananlar da bulunuyor.
 • Yine bonsai tasarımları da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.
   

Tüm bu tasarımlara dair cicekmod.com üzerinden görsellere imza atılmıştır. Görsellere bakarak istediğinizi seçmeniz beklenir. Ve tercih edilen sepet için ödemeye geçilir. Ödeme hızlı bir şekilde gerçekleşir ve sepet hazırlıklarına yer verilir. Böylece en taze görünümleri ile çiçekler temin edilir ve şık sepetleri ile buluşur.
 

Canlı Çiçek Sepeti Siparişi

Canlı ve taze çiçeklerin farklı sepet aranjmanları ile buluşmasına özen gösterilir. Bu şekilde göze hitap eden tasarımlar sergilenir. Cicekmod.com sayesinde de hepsine göz atmanız ve siparişte bulunmanız mümkün hale gelir.
 

Siparişe dair önceliğiniz canlı çiçek sepetlerinden tercihte bulunmak olmalıdır. Tercihiniz üzerine sizlerden göndereceğiniz kişinin adres bilgileri talep edilir. Detaylı bir şekilde adresi girmeniz ve ödemeyi yapmanız esas alınır. Bu sayede:
 

 • Canlı çiçeklerin sepet ile buluşması sağlanır.
 • Taze ve hoş kokulu çiçekler adreslerine teslim edilir.
   

Önceden de belirttiğimiz gibi aynı gün teslim edilen çiçek sepeti alternatifleri de mevcut. Cicekmod.com tüm bu talepleri geri çevirmez. Aksine müşterilerin isteklerine uygun bir şekilde sepetleri hazırlar ve son hallerini sunar. Öyle ki son halini görenlerin onay vermeleri beklenir.
 

Sevdiklerinize Özel Çiçek Aranjmanları

Çiçek aranjmanları olarak sadece sepetlere yer verilmiyor. Sepetlerden ziyade hoş vazoların ve saksıların temin edilmesi dikkatlerden kaçmıyor. Ve isteyenler bu yönde seçimini yaparak sevdiklerine sürpriz yapabiliyor. Örneğin:
 

 • Şık saksılar ile bonsai aranjmanları sergilenir.
 • Cam vazolar ile orkidelerden seçiminizi yapmanız beklenir.
 • Ahşap saksılar da mevsim çiçekleri ile göze hitap eder.
   

Görüldüğü üzere çiçek kategorileri saymakla bitmiyor. Hal böyle olunca cicekmod.com üzerinden tercihte bulunmanız da uzun sürmez. Aksine beğenileriniz üzerine hemen seçiminizi yapabilirsiniz. Ve hızlı ile güvenli ödemelere karşı sevdiklerinizi mutlu etmeniz mümkün hale gelir.

https://www.cicekmod.com/cicek-sepeti/