Granit Cezve İle Pişen Kahve Nasıl Olur? Granit Cezve ile kahve yapımı.

Kahve içmek hemen hemen her gün yaşantımızın olmazsa olmazlarından. Kahvenin kalitesi kadar kahveyi pişirdiğimiz cezve de çok önemli. İşte karşınızda granit cezve modelleri kategorisinden Ews Krem Granit Küçük Boy Cezve.

Granit Cezve İle Pişen Kahve Nasıl Olur? Granit Cezve ile kahve yapımı.
07 Eylül 2019 Cumartesi 16:22 tarihinde eklendi.

Kahve içmek hemen hemen her gün yaşantımızın olmazsa olmazlarından. Kahvenin kalitesi kadar kahveyi pişirdiğimiz cezve de çok önemli. İşte karşınızda granit cezve modelleri kategorisinden Ews Krem Granit Küçük Boy Cezve.
 

Çizilmez İç Yüzey
 

Granit cezve yapısı itibariyle metal ürünlerle temas ettiğinde bile çizilmeyen iç yüzeyi cezvenizi gönül rahatlığı ile kullanabilmenizi sağlar.

 

Yumuşak Kulp Kolaylığı
 

Kulpunun tutuş rahatlığından dolayı başka bir tutma gereci yardımı olmadan Ews Krem Granit Küçük Boy Cezve’yi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca granit cezve çeşitleri kategorisinden biri olan krem renk küçük boy cezve hem renk açısından her eşyanızla uyumludur hem de estetik görüntüsü açısından mutfağınızda bulundurmak isteyeceğiniz bir üründür.

 

Uzun Ömürlü
 

Hem pişirirken sağladığı kullanım kolaylığı hem de ürünün maddesinin kalitesi bakımından olmadan Ews Krem Granit Küçük Boy Cezve uzun yıllar size yeter, başka bir ürün almanıza da gerek kalmaz.

Kolay Yıkanabilme
 

İster elinizde yıkayın ister bulaşık makinesinde Ews Krem Granit Küçük Boy Cezve hiçbir şekilde paslanmaz ve çizilmez, aynı kalitede yıllarca kullanabilirsiniz.
 

Özellikler;
 

  • Kolay temizlenebilir yüzey
  • Bulaşık makinesinde sorunsuzca yıkayabilme
  • Estetik görünüme sahip
  • Yumuşak ve yanmaz kulp
  • Yapışmaz iç yüzey
  • Metal gereçlerle temasta çizilmez
  • Yıllarca kullanacağız kalitede ürün
  • %100 yerli üretim
     

Granit cezve modelleri her üründe boya ve renge göre farklılık göstermektedir.
 

Diğer Modeller İçin Tıklayınız ; https://www.ews.com.tr/mutfak-aksesuarlari/pisirme-urunleri/granit-cezve