Mutfaktaki Lezzetin Sırrı Doğal Yöresel Tatlar

Türk mutfağının dünyadaki övünç kaynağı olan Gaziantep yöresel lezzetleri, firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde tek bir çatı altında toplanmıştır.

Mutfaktaki Lezzetin Sırrı Doğal Yöresel Tatlar
20 Kasım 2019 Çarşamba 10:31 tarihinde eklendi.

Türk mutfağının dünyadaki övünç kaynağı olan Gaziantep yöresel lezzetleri, firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde tek bir çatı altında toplanmıştır. Türkiye'nin her bölgesine, hızlı kargo seçeneği ile gönderilen birbirinden doğal ürünleri barındıran firmamız yalnızca internet üzerinden hizmet vermektedir. Mevsiminde toplanan meyve ve sebzelerin özenle harmanlanmasıyla hazırlanan yöresel lezzetler, ilk günkü tazeliğinde müşterilerimizin adreslerine gönderilmektedir.
 

Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo hizmeti sunan Antep Mahsulleri firmamız, faaliyetlerine başladığı günden bu yana özellikle yemeklerinde özel dokunuşlarla unutulmaz lezzetler elde etmek isteyenlere cazip seçenekler sunmaktadır. Geniş ürün kategorisinde firmamızın uygun fiyatlarla satışa sunduğu ürünler şunlardan oluşmaktadır:
 

 • Yöresel Ürünler,
 • Bitkisel Ürünler,
 • Baharat Çeşitleri,
 • Kuruyemiş Ürünleri,
 • Yöresel Tatlılarımız,
 • Antep Fıstığı,
 • Kurutulmuş Ürünler,
 • Salça Çeşitleri,
 • Ekşi Çeşitleri
   

Bu kategorilerde her biri el emeği göz nuru olarak ev yapımı olacak şekilde üretilen gıda ürünlerimiz arasında nar ekşisi ürünlerimiz de tamamen doğal ve katkı maddesiz olmasıyla en çok satın alınan ürünler arasında yer almaktadır.
 

Yemeklerinize daha önce tatmadığınız özel bir lezzet katacak ürünleri en uygun fiyatlarla firmamızdan satın alabilirsiniz. Sadece internet üzerinden hizmet veren Antep Mahsulleri, tamamen kendi üretimi olan ev yapımı gıda ürünlerini özel bir şekilde paketleyip ambalajlamaktadır. Türkiye'nin dört bir yanına sipariş verildiği gün içinde kargo hizmeti sunan şirketimiz aynı zamanda hızlı kargo desteği ile gıda ürünlerinin herhangi bir şekilde lezzet kaybına uğramasına imkan vermeden ve bozulmadan adrese ulaştırma başarısı göstermektedir.
 

En Çok Tercih Edilen Ev Yapımı Ürünler
 

Gıda uzmanlarının da sık sık hatırlattığı üzere içeriğinde herhangi bir katkı ve koruyucu madde bulundurmayan doğal ürünlerin tüketilmesi hem sağlıklı yaşam açısından hem de lezzetli olması bakımından tavsiye edilmektedir. Bu alanda profesyonel hizmet sunan şirketimiz, tamamen doğal koşullarda üretilen meyve ve sebzelerden elde edilen gıda ürünlerini internet üzerinden satışa sunmaktadır. Özellikle Türk mutfağında vazgeçilmez lezzetlerden biri olan biber salçası, özel olarak yetiştirilen acı ve tatlı biberlerden elde edilmektedir.
 

Mevsiminde 1. kalitedeki biberlerin dikkatli bir şekilde toplanmasından sonra katkı maddesine maruz kalmadan tamamen doğal koşullarda üretim yapan şirketimiz, tüm üretim işlemlerini Tarım ve Gıda Bakanlığı'nın belirlediği usullere uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bu sayede firmamızın üretip güvenle satışa sunduğu tüm ürünler hem sağlıklı hem de tamamen orijinal ürünlerden oluşmaktadır.
 

En Lezzetli Biber Salçası

Türkiye'nin kendine has mutfağı ile adeta lezzetler diyarı olarak adlandırılan Gaziantep'in kendine has biber salçalarının ünü de ülke sınırlarının ötesine çıkmıştır. Yemeklere benzersiz bir tat veren salçaların seçiminde orijinal ve 1. kalitedeki biberlerden ev yapımı şeklinde üretilen salçaları tercih edenler için ilk tercih konumunda olan Antep Mahsulleri firmamız, yöresel ürünleri ile Türkiye'nin en kaliteli doğal ürün tedarikçi firmaları arasında yer almaktadır.
 

Sadece internet üzerinden satış yapan firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde her damak zevkine uygun acı ve tatlı biber salçaları bulunmaktadır. Mevsiminde toplanan en kaliteli biberler ile el emeği göz nuru bir şekilde üretilen biber salçaları, firmamızın deneyimli ekibi tarafından özenle paketlenip satışa hazır bir hale getirilmektedir. Katkı maddesiz bir şekilde üretilen en özel lezzetler, sitemizde %100 doğal ve orijinal olarak satışa sunulmaktadır.
 

Hızlı kargo desteğinden ve indirimli fiyatlarımızdan yararlanmak için sitemizi sık sık ziyaret etmeniz yeterlidir. Yılın her döneminde en uygun fiyatları bulabileceğiniz firmamızda aynı gün içinde kargo desteği sunulmaktadır.

www.antepmahsulleri.com