Voltaj Regülatörü Nedir ?

Voltaj regülatörü özellikle yüksek gerilimin var olduğu bölgelerde kullanılması gereken özel bir cihazdır. Yüksek gerilimin olduğu alanlarda sürekli olarak voltaj yükselmesi ya da düşmesi yaşanmaktadır.

Voltaj Regülatörü Nedir ?
11 Ağustos 2020 Salı 18:10 tarihinde eklendi.

Voltaj regülatörü özellikle yüksek gerilimin var olduğu bölgelerde kullanılması gereken özel bir cihazdır. Yüksek gerilimin olduğu alanlarda sürekli olarak voltaj yükselmesi ya da düşmesi yaşanmaktadır. Elektrik hatlarında yaşanan bu dalgalanmalar sonucunda hassas birçok elektronik cihaz bu duruma dayanamamakta ve arıza verebilmektedir. Eğer tesislerinizde ya da bulunduğunuz alanlarda hassas ve pahalı elektronik cihazlar kullanıyorsanız ve bu alet ya da makineler ile düzenli olarak bir sistem ve iş yapıyorsanız, bu tür dalgalanmalardan her zaman sistemlerinizi korumalısınız. Ve bunun için voltaj regülatörü kullanmalısınız.
 

Regülatör elektrik hatlarında var olan düzensizlikleri ve dalgalanmaları sabitleyen ve bundan sizlerin etkilenmemesini sağlayan özel cihazlardır. Bu cihazlar bir trafo şeklinde hazırlanmaktadır ve farklı birçok modeli bulunmaktadır. Her model içerisinde farklı özellikler taşımaktadır. Tesislerin veya regülatör ihtiyacı olan alanların sahip oldukları voltaj değerlerine ve bazı özel ölçümlere göre en ideal olan voltaj regülatör modeli seçilmeli ve kurulumu yapılmalıdır. Böylece oluşabilecek tüm dalgalanmalar kontrol altına alınmalı ve alet ve makinelerinizin çok daha uzun ömürlü olarak düzenli bir şekilde çalışması sağlanmalıdır. 

 

Güven İş Regülatör Modelleri
 

Güven İş firması olarak 40 yılı aşkın süredir bu alanda çalışmalar yapıyoruz. ve bugün üretmiş olduğumuz farklı birçok regülatör modeli ile her tür ihtiyaca ve bütçeye en uygun olan ürünleri sizlere sunuyoruz.
 

Sizlerde web sayfamıza giriş yapabilir ve firmamız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Yine firmamız tesislerinde üretilmekte olan tümregülatör modellerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Her biri detaylı özellikleri ile birlikte sizlere tanıtılmaktadır. İhtiyaçlarınız için en uygun olan modeli belirlemekte zorlanıyorsanız iletişim bilgileri üzerinden bizleri arayabilirsiniz. Uzmanlarımız en uygun model için sizlere yardımcı olacaktır. Ve en uygun fiyatlardan satın almanızı sağlayacaktır.