Ateş püskürdü

Güzel oyuncu Aslı Enver, Özcan Deniz ile Feyza Aktan'ın evliliğinin bitmesine yönelik kendisini suçlayan iddialara tepki gösterdi.

Ateş püskürdü
30 Kasım 2019 Cumartesi 14:36 tarihinde eklendi.
Şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz ile Feyza Aktan'ın evliliğinin bitmesinin nedeni olarak gösterilen Aslı Enver ateş püskürdü.
 
ASLI ENVER GİBİ OLMASINI İSTEDİ
 
Geçtiğimiz haziran ayında boşanan Feyza Aktan ile Özcan Deniz'in bu kararı almasının sebebi olarak flaş bir iddia ortaya atıldı. Buna göre; evliliği Özcan Deniz'in Aslı Enver hayranlığı bitirdi. Özcan Deniz'in sürekli eşine Aslı Enver'i örnek gösterdiği, 'Aslı perçem kestirdi', 'Aslı bu elbiseyi giydi' gibi sözlerine maruz kalan Feyza Aktan'ın saç şeklinden kıyafetlerine kadar birçok şeyini değiştirmesine karşın evliliğini kurtaramadığı öne sürüldü.
 
ÇOK KIRGIN VE SİNİRLİYİM
 
Bu iddiaların ardından Aslı Enver, sosyal medya hesabından sert bir açıklama yaptı. İddialara sessiz kalmayan güzel oyuncu, "Sabahtan beri izlediğim haberlere çok kırgın ve sinirliyim. Üç yıl mesai yaptığım benim açımdan sadece çalışma arkadaşım olan Özcan Deniz'in evliliğini bitirmekle suçlanıyorum. Hiçbir zaman böyle bir şey olmadı ve olmayacak. Yazık. Çok ayıp. Ne münasebet"