Avukata pırlanta yüzük oyunu! Diz çöküp kutuyu açınca şaşkına döndüler

Kız arkadaşına evlenme teklifi etmek için pırlanta yüzük alan avukat Cenk Akdoğan, teklif sırasında kutuyu açınca herkes şaşkına döndü. Kutunun içinde yüzük yoktu. Avukat kuyumcudan şikayetçi oldu.

Avukata pırlanta yüzük oyunu! Diz çöküp kutuyu açınca şaşkına döndüler
14 Mayıs 2020 Perşembe 09:48 tarihinde eklendi.
İstanbul barosu avukatlarından Cenk Akdoğan, 21 Şubat günü sevgilisiyle birlikte AVM'ye gitti. Kız arkadaşına evlenme teklifi etmek isteyen avukat Akdoğan, AVM içerisinde bulunan lüks marka bir kuyumcuya gitti.
 
ŞAŞKINA DÖNDÜLER
 
Kuyumcudan tek taş pırlanta bir yüzük alan Akdoğan, kutuya koyulmasını istediği yüzüğün ücretini ödeyerek, yine AVM içindeki bir restorana gitti.
 
Kız arkadaşına evlenme teklifi ettiği anda cebindeki kutuyu açarak diz çöken avukat, bir anda şaşkınlık yaşadı.
 
KUTU BOŞ ÇIKTI
 
Akdoğan, kutuyu açtığında kutunun içerisinde yüzük yoktu. Yeniden kuyumcuya giden avukatın iddiasına göre, kuyumcudaki mesul müdür, 'Biz durumu değerlendirelim size dönüş yapalım' dedi.
 
Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman'ın haberine göre; Karakola giderek şikâyetçi olan avukatın ihbarı sonrası müdürün ifadesine başvuruldu.
 
'MANEVİ ZARAR'
 
Müdür Sinan O. ifadesinde, 'Olayla ilgili bizden şikâyetçi olan Cenk beye ücreti iade etmek istedik. Kendisi maddi olarak değil manevi olarak zararın oluştuğunu belirtip, para almayı reddetti. Bunun ısrarla kendisini ve kız arkadaşını dükkâna davet ettik. İkili sadece manevi olarak zararın oluştuğunu belirtip, teklifimizi reddettiler' dedi. Savcılık tarafından, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.