CoreByte İzmir'de Faaliyetlerine Başladı

Tamamen yerli kaynaklarla geliştirilen; Türkiye ve Avrupa'da yüz binlerce oyuncu tarafından oynanan "Sabotaj" oyunu geliştiricileri tarafından kurulan COREBYTE Teknoloji İzmir’de faaliyetlerine başladı.

CoreByte İzmirde Faaliyetlerine Başladı
11 Ekim 2021 Pazartesi 11:14 tarihinde eklendi, 3.095 kez okundu.

Tamamen yerli kaynaklarla geliştirilen; Türkiye ve Avrupa'da yüz binlerce oyuncu tarafından oynanan "Sabotaj" oyunu geliştiricileri tarafından kurulan COREBYTE Teknoloji İzmir’de faaliyetlerine başladı. Türkiye'de sektöre yeni bir soluk getiren COREBYTE, Türkiye’nin oyun geliştirme alanında hizmet sunan ilk yazılım geliştirme şirketi olarak; PC ve mobil oyun geliştiren stüdyolara oyun alt yapı desteği sağlamanın yanı sıra, PC ve mobil oyunların sunucular üzerinden haberleşmeleri için güvenli alt yapıların kurulması, web servis, mikro servis ve API hazırlama hizmetleri de sunuyor. Sunucular arası haberleşme için güvenli ve sadece oyuna özel olarak geliştirilen alt yapılar ile tüm dünyada oyun sektörüne inovatif çözümler sunuyor.
 

CoreByte Ne Yapıyor
 

CoreByte kurulduğu günden bugüne teknoloji ve inovasyon odağında edindiği bilgi, birikim ve deneyimle; müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ediyor; mimarisi güçlü, sürdürülebilir ve katma değerli sistemlere dönüştürüyor. CoreByte, vermiş olduğu oyun geliştirme hizmetlerine ek olarak; kişisel web sitelerinden, kurumsal web sitelerine, e-ticaret yazılımlarından, özel yazılım web projelerine, stok ve sipariş takip yazılımlarından sanal pos ve kargo entegrasyonlarına, özel API servislerinin yazılmasından mikro servisler ile entegrasyonuna, CRM ve ERP yazılımlarının geliştirilmesinden SEO hizmetlerine kadar pek çok konuda hizmet vererek müşterilerini geleceğe taşıyor.


 

Corebyte Teknolojisi Müşterilerine Ne Gibi Avantajlar Sağlıyor

CoreByte, Dijital dönüşüm sürecinin her bir basamağında şirketlerin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek olağanüstü deneyimler yaşatmak; ölçülebilir değişimler ve pozitif sonuçlar inşa etmek vizyonuyla hizmet verdiği şirketlere uzun vadede büyük katkılar sağlamayı hedeflemektedir. Kurumsal ihtiyaçlar ve kullanıcı deneyimi odaklı, sürdürülebilir ve ölçeklendirilebilir iş modelleri üzerine kurgulanan inovatif çözümlerle iş gücünden, harcamalardan ve zamandan tasarruf ederek işletmenizi geleceğe taşımak CoreByteTeknolojileri ile artık daha hızlı ve kolay.
 

  • İhtiyaçlarınıza özel kişiselleştirilmiş yazılım çözümleri ile şirketinizin tüm süreçlerini tek ekranda yönetin: CoreByte sunduğu gelişmiş CRM ve ERP çözümleri sayesinde kaynak planlama, finans, envanter yönetimi, insan kaynakları (İK), müşteri ilişkileri, teklif takibi ve satış gibi birçok iş sürecini tek ekranda yönetmenizi, planlama ve yönetim süreçlerini iş akış modelinize uygun olarak modernize etmenizi sağlıyor.
     
  • CoreByteoyun altyapısı geliştirme hizmeti ile PC veya mobil tabanlı oyunlarınız için webservis alt yapıları geliştiriyor, sunucu alt yapı kurulumları, backend yazılımları, sunucu güvenliği, çeşitli entegrasyonlar ve optimizasyonlar konusunda oyun stüdyolarının ihtiyacı olan desteği sağlıyor. Web servis hizmeti ile oyun servislerinin üst düzey güvenlik ile denetlenmesini sağlarken gelişmiş sunucu sistemleri ile sahip olduğu yatayda genişletilebilir sunucu alt yapısı tüm istekleri ve ihtiyaçları eksiksiz bir biçimde karşılayabiliyor.  
     
  • CoreByteişlerinizi teknolojiyle uyumlu bir şekilde hızlandıracak, kullanımı kolay ara yüz tasarımları ve güçlü güvenlik altyapısıyla işletmenizin ihtiyacına yönelik yazılımlar üretiyor. Her işletmenin farklı iç dinamikleri ve farklı kurum kültürleri olduğunun bilinciyle projelendirdikleri; küçük, orta veya büyük ölçekli özel yazılımlar sayesinde hizmet verdikleri işletmelerin dijital dönüşüm süreci hızlanıyor.

 

‘CoreByte’ın yazılım geliştirme ekibinin, mevcut iş akış sürecinizle uyumlu ve sadece size özel olarak geliştireceği; izlenebilir, ölçülebilir, otomatize ve entegre çalışan, her türlü platform veya cihazdan veri toplayan, derleyen veya onlara veri gönderebilen yazılım çözümleri ile işletmenizi bir adım öteye taşıyın.’

  • Özel Web Sitesi Geliştirme hizmeti sayesinde CoreByte; modern, işlevsel, mobil uyumlu, kullanıcı dostu, yenilikçi, stratejik, başarı odaklı ve en önemlisi de şirketinize özel hazırlanmış web siteleri hayata geçirerek şirketinizin hedef kitlesine doğru bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.

 

  •  CoreByte Teknoloji yazılım geliştirme hizmetlerinin yanı sıra, sosyal medya hesaplarınıın yönetimi, kurumsal kimlik çalışmaları, içerik oluşturma, grafik tasarım, logo tasarımı gibi marka bilinirliğinizi artırmaya yönelik daha pek çok alanda profesyonel ekibiyle hizmet veriyor.

 

  • CoreByte geliştirdiği e-ticaret alt yapıları veya OpenCart benzeri sistemleri ile diğer sistemlerde ek maliyet gerektiren pek çok modülü sizlere ücretsiz olarak sunuyor. CoreByte'ın geliştirdiği tek ürün veya sepet sistemli hazır, sanal pos entegresi yapılmış, sipariş takip sistemli hızlı çözümleri sayesinde e-ticarette bir adım öne geçebilirsiniz.

 

 

CoreByte’ın işletmelere sunduğu teknolojik imkanlardan faydalanarak, uzun vadede marka değerinizi güçlendirebilir dijital dönüşüm sürecinizi hızlandırarak büyük finansal tasarruflar elde edebilirsiniz. Şirketinizin, her geçen gün değişen ve gelişen teknoloji sürecinde rakiplerinden geri kalmamasını CoreByte Teknoloji’yi tercih ederek sağlayabilirsiniz.