Evlilik itirafı! Sürpriz gelin adayı...

Serdar Ortaç, önceki gece Etiler'de bir mekanda sahne aldı. Muhteşem bir performansa imza atan şarkıcı, geçmişten günümüze parçalar seslendirerek, izleyenlere nostalji yaşattı.

Evlilik itirafı! Sürpriz gelin adayı...
04 Kasım 2019 Pazartesi 19:11 tarihinde eklendi.
'Sana Değmez' parçasıyla kendisini dinlemeye gelenleri selamlayan Serdar Ortaç, şarkı aralarında hayranlarıyla sohbet etti.
 
Elinden telefonu düşürmeyen kadınlara sitem eden Ortaç, "Instagram olmasa kadınlar ne yapardı acaba? Kadınlar süslenecek, güzel güzel giyinecekler ve el aleme gösteremeyecekler. Kocana göster abi, Instagram'da ne yapıyorsun? Benim ki de öyleydi. Allah'tan boşandık da şimdi dert etmiyorum" dedi.
Sahne şovuyla da alkış alan Ortaç, 'Karabiberim'i önce kendi stiliyle okudu, daha sonra rap versiyonunu söyleyerek misafirlerden tam not aldı.
 
'Sürpriz gelin adayını sır gibi sakladı' 
İrlandalı model Chloe Loughnan ile tek celsede boşanan Serdar Ortaç, sağlığını soran misafirlere, sürpriz bir evlilik mesajı verdi.
 
Ünlü şarkıcı, "Gördüğünüz gibi turp gibiyim. Hatta o kadar iyiyim ki, yakında karşınıza sürpriz bir gelin adayıyla çıkabilirim. Hatta kendisi de şu an burada, fakat kim olduğunu bu gece açıklamayacağım. O kendini biliyor" dedi.