Evlilikleri neden bitti?

Şarkıcı Serdar Ortaç ile İrlandalı model Chloe Loughnan’ın, 5 yıllık evliliklerini 5 dakikada bitirmesinin detayları ortaya çıktı.

Evlilikleri neden bitti?
20 Ağustos 2019 Salı 13:32 tarihinde eklendi, 8.531 kez okundu.
Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programının haberine göre; Serdar Ortaç’ın ilerleyen hastalığı ve şans oyunlarına tutkusu ünlü çiftin arasını açtı. Şans oyunları tutkusu nedeniyle yaşanan maddi kriz, ikilinin ilişkisini sarstı.
 
İddiaya göre; Chloe’ye, Serdar Ortaç tarafından yardım tamamen kesildi. Hatta ünlü şarkıcı, eşine doğum günü hediyesi bile almadı.
 
İkili arasında maddi konudaki tartışmalar gittikçe arttı. Üzerine Chloe’nin Amerika’da geçirdiği kaza, aradaki bağları kopardı.
 
Ortaç, bir dönem aşırı tutumluluğundan vazgeçip eşini tekrar kazanmak istedi. Biraz daha evli kalma teklifinde bulundu. Karşılığında ise 500 bin TL para teklif ettiği öne sürüldü. Bu teklifine 'ret' cevabı alan Ortaç, kararını verdi.
 
Ünlü şarkıcı, boşanma kararını son ana kadar sakladı. Eşi Chloe boşanma kararını son anda öğrenince sinir krizi geçirdi.
 
CHLOE, TÜRK VATANDAŞI OLMAMIŞ
 
Chloe’nin hiç Türk vatandaşı olmadığı iddiası ortaya atıldı. Buna göre; genç model, sadece Ortaç’ın şirketinde çalışıyor gözüküyordu. Bu durum da onun Türkiye’de kalmasını sağlıyordu.
 
Serdar Ortaç, ayrıldıktan sonra ilk iş olarak Chloe’nin çıkışını verdi. Çaresiz kalan ünlü model, annesi ile birlikte memleketi İrlanda’ya döndü.
 
YOLCU ETMEDİ
 
Sekiz yıllık aşkını yolcu etmeye gitmeyen Serdar Ortaç’ın, o saatlerde uyuduğu öğrenildi.