Kamu Personeli Alımı İlanları

Tüm kamu kurumlarına yapılan alımları tek bir kaynaktan takip etmek tüm ilanları değerlendirmenizi sağlayacaktır.

Kamu Personeli Alımı İlanları
15 Mayıs 2018 Salı 20:11 tarihinde eklendi.

Tüm kamu kurumlarına yapılan alımları tek bir kaynaktan takip etmek tüm ilanları değerlendirmenizi sağlayacaktır.
 

Kamuda çalışmayı arzuluyorsanız ve gözünüz kulağınız memurlarhakkındaki alımlarda olacaktır. Mesleğiniz bir kamu kurumunun ilgi alanına daha çok giriyor olabilir ancak diğer kurumlar da az sayıda da olsa farklı branşlarda alım yapmaktadır. Bu yüzden sadece bir kurumu değil, tüm kurumların ilanlarını takip ederek tüm alımlardan haberdar olabilirsiniz.
 

Güncel İş İlanları
 

Kamuya yapılan alımlar belirli bir periyoda bağlı olmaksızın yapılmaktadır. Ekibimiz her daim tüm kurumları taramakta ve en güncel alımları sizler için yayınlamaktadır. Hangi kurum kaç kişi alıyor, hangi şartları arıyor, başvurular nasıl yapılır, başvuru süresi ne kadar, sonuçlar ne zaman ve nerede açıklanacak gibi tüm ayrıntıları sizin için paylaşıyoruz.
 

https://www.kamupersonelialimi.net/  adresi ile memur olma hayali kuranlar da kamuda işçi olmayı arzulayanlar ada aradığını bulacaktır. Kamudaki tüm pozisyonlar için olan ilanlar yayınlanmaktadır. Beden işçisi de kariyer memuru da aynı sitede aradığı ilana kavuşacaktır.
 

İlanlar sürekli olarak takip edilmektedir. Bu sayede değişiklikler de sizinle paylaşılmaktadır. Son başvuru tarihinin uzaması ya da başvuru sonucu açıklanması gibi gelişmeleri de takip edebilirsiniz.
 

Kriterinize Göre İş Arayın
 

Sitemizde herkes aradığını bulsun tüm iş ilanları yayınlanmaktadır. Ancak herkes kendi kriterine göre arama filtresini kullanabilir. Eğitim seviyesi, kurum, pozisyon ya da şehir gibi filtrelere göre aramanızı daraltabilirsiniz. Mesela lise mezunu iseniz bu filtreyi kullanarak sadece lise mezunu alım yapan ilanları görebilirsiniz. Böylece vakit kaybetmeyeceksiniz.
 

Eğer engelli ya da terör mağduru gibi özel durumunuz varsa da durum filtresi ile aramanızı yapabilirsiniz. Bu özellikler sayesinde zamandan tasarruf edeceksiniz. Arama sonucunda size en güncel ve açık ilanlar çıkarılacaktır. Mesleğiniz sağlık alanında ise sağlık haberleri ile aradığınız işi bulabilirsiniz. Mesleğinizle uyumlu olan kurumları seçerek ilanlara daha hızlı ulaşabilirsiniz.


Sitemizde yer alan tüm haberler objektif bakış açısı ile ziyaretçileri en çok bilgilendirecek şekilde hazırlanmaktadır. Böylece sitemizi takip ederek tüm ilanları hızlı, doğru ve güncel bir şekilde takip edebileceksiniz.