''Kim Milyoner Olmak İster''de 1 milyonluk soru

Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmanın bugün yayınlanan bölümünde 1 milyonluk soruya ulaşan 19 yaşındaki Çağdaş İrfan Yıldırım'ın ne cevap vereceği merakla yarışmanın takipçileri tarafından bekleniyordu. Yarışmanın 1 milyonluk ödül sorusu "Kur'an-ı Kerim'de hangisi üzerine yemin edilmemiştir?" oldu.

Kim Milyoner Olmak İsterde 1 milyonluk soru
24 Eylül 2017 Pazar 07:45 tarihinde eklendi, 2.179 kez okundu.
Kim Milyoner Olmak İster'de bu akşam yarışan Çağdaş İrfan Yıldırım, "Bir kız bana emmi dedi neyleyim' sözü hangi halk ozanına aittir?" sorusuna doğru yanıt vererek 1 milyonluk soruya ulaşmıştı. Çağdaş İrfan Yıldırım'ın 1 milyonluk "Kur'an-ı Kerim'de hangisi üzerine yemin edilmemiştir?" sorusuna ise yanıt vermedi ve yarışmadan 250 bin TL değerindeki ödülü alarak çekildi. Sorusunn doğru yanıtı ise Arı çıktı.
 
KİM MİLYONER OLMAK İSTER 1 MİLYONLUK SORU
 
Soru: Kur'an-ı Kerim'de hangisi üzerine yemin edilmemiştir?
 
A: Deniz
 
B: Güneş
 
C: Arı
 
D: Kalem
 
 
Kuran-ı Kerimde hangisi üzerine yemin edilmemiştir Kim Milyoner Olmak İsterde 1 milyonluk soru
 
ÇAĞDAŞ İRFAN YILDIRIM KİMDİR?
 
Geçtiğimiz sezon finalinde yarışan 19 yaşındaki Çağdaş İrfan Yıldırım, yarışmadan sonra Galatasaray Lisesi'nden mezun olup ardından Fransa'da Sorbonne Üniversitesi Hukuk Bölümünü kazanmış.Yeni sezonda 1.000.000 TL değerindeki soruyla kaldığı yerden devam eden Çağdaş Bey, büyük ödülü kazanması durumunda Fransa'dan bir ev satın alıp paranın kalan kısmını da eğitim hayatında kullanmak istiyor.