Suna Kıraç hayatını kaybetti!

Merhum iş insanı Vehbi Koç'un küçük kızı ve iş insanı İnan Kıraç'ın eşi iş insanı Suna Kıraç, uzun yıllardır mücadele ettiği ALS hastalığına yenik düştü. Suna Kıraç vefat etti.

Suna Kıraç hayatını kaybetti!
15 Eylül 2020 Salı 10:42 tarihinde eklendi, 2.916 kez okundu.
İş insanı Suna Kıraç hayatanı kaybetti. Koç Holding, holdungde kuruluş yıllarından 2010’a kadar çeşitli görevler üstlenen, Koç Üniversitesi, Koç Okulu ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın kuruluşuna öncülük eden Suna Kıraç’ı kaybettiğini duyurdu.Holdingten yapılan açıklamada şöyle denildi: "Cumhuriyetimizin değerleriyle yetişmiş, gerek iş gerekse toplumsal hayatta başardıklarıyla Ülkemizin sanayi, eğitim, kültür ve sanat alanlarında gelişmesine önemli katkılar sunan, Topluluğumuzun kuruluş yıllarından 2010’a kadar çeşitli liderlik görevleri üstlenen, Koç Üniversitesi, Koç Okulu ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın kuruluşuna öncülük eden Sayın Suna Kıraç’ı kaybetmenin büyük üzüntüsü içindeyiz. 
 
Sayın Suna Kıraç’ı emanet ettiği değerlere bağlı kalarak, ilham veren, vizyoner ve öncü kişiliği ile her zaman hatırlayacağız ve unutmayacağız.Acımız çok derin.Başımız sağ olsun"