• İstanbul için tsunami uyarısı! İTÜ Avrasya Yer Bilimleri Enstitüsü’nden Prof. Dr. Sinan Özener deprem konferansında, “İstanbul’da ciddi bir tsunami riski söz konusu. Tsunami dalgaları 2.5 metreyi bulabilir” dedi

  İstanbul için tsunami uyarısı!
 • Küçük kardeşler şans eseri kurtuldu İzmir’de sevgilisi İrfan Çengel tarafından öldürülen Birgün Bilal’in kardeşi Akgün’ün şans eseri kurtulduğu ortaya çıktı. Kardeşini okula götürdüğü için ölümden dönen Akgün Bilal’in, “Orada olsam o manyak beni de öldürecekti” dediği öğrenildi.

  Küçük kardeşler şans eseri kurtuldu
 • Konut kredisi faizleri düşüyor! İşte en uygun konut kredisi... Konut kredisi faizlerinde yaşanan düşüş sonrası kredili ev satışlarında yüzde 410'luk ciddi bir artış yaşandı. Kredi faizlerindeki düşüş devam ederken vatandaşların talebi de devam ediyor. İşte en uygun konut kredileri...

  Konut kredisi faizleri düşüyor! İşte en uygun konut kredisi...
 • Tüm ev sahibi ve kiracıları ilgilendiriyor! Konut sigortası... Evimiz en güvenli alanımız. Konut sigortası yaptırarak evinizi, eşyalarınızı ve ailenizi sel, deprem, yangın, fırtına, hırsızlık, su baskını ve daha pek çok olası riske karşı koruyabilirsiniz.

  Tüm ev sahibi ve kiracıları ilgilendiriyor! Konut sigortası...
 • Tüm çalışanları ilgilendiriyor! Yıllık izin parasını alabilirsiniz İş yoğunluğu veya farklı nedenlerle yıllık izin haklarının tamamını kullanamayan çalışan sayısı bir hayli fazla

  Tüm çalışanları ilgilendiriyor! Yıllık izin parasını alabilirsiniz
 • Enişte katilinin ifadesi şoke etti! İzmir Konak'ta düğün gününün sabahında 24 yaşındaki eniştesi Tugay Keser'i başına ve vücudunun çeşitli yerlerine 11 el ateş ederek öldüren gelinin erkek kardeşi ifadesiyle şaşırttı.

  Enişte katilinin ifadesi şoke etti!
 • Tüm çalışanları ilgilendiriyor. Haftalık izin günleri... İşçilerin hafta tatilinde çalışmayı kabul ettiklerine dair onaylar, gerek iş sözleşmeleriyle gerekse diğer iç hukuk kaynaklarıyla zaman zaman işverenlerce alınsa da dinlenme hakkından işçi isteyerek dahi vazgeçemez.

  Tüm çalışanları ilgilendiriyor. Haftalık izin günleri...
 • Kiracılar, ev sahipleri, hakkınızı bilin! Türkiye’de 6 milyon hanede oturan vatandaşlar kira ödüyor. Kiracı ile ev sahipleri arasında zamdan tadilata, kontrat bitmeden tahliye talebinden evin satılmasına kadar onlarca sorun yaşanıyor. İki tarafın da haklarını bilmesi önemli. Kiracı ve ev sahiplerinin haklarını ortaya koyan bir rehber hazırladık...

  Kiracılar, ev sahipleri, hakkınızı bilin!
 • Kredi kartı ile alışveriş yapan herkesi ilgilendiriyor! İnternetten alışveriş yapan herkesi çok yakından ilgilendiriyor. Her 4 alışverişten biri internetten yapılıyor. Vergi, ceza ve faturalarda internetten kredi kartıyla ödenebiliyor. Bu işlemleri yaparken ‘sanal kredi kartı’nı kullanarak dolandırıcılık risklerini bertaraf edebilirsiniz.

  Kredi kartı ile alışveriş yapan herkesi ilgilendiriyor!
 • "Dünya bize cevap versin, sivilleri vuran kimmiş?" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ''Türkiye'ye atılan havan mermileri bir egemen devletin ordusundan mı atıldı? Biz terörle mücadele ettiğimizi söylüyoruz. Onlar 'hayır' diyorlar. O havanın başında kim vardı? Dünya bize cevap versin. Sivilleri vuran kimmiş?'' dedi. Bakan Soylu, Barış Pınarı Harekatı'na yönelik hakaret içeren 500'e yakın sosyal medya hesabının incelendiğini, 121 kişinin gözaltına alındığını da söyledi.

  Dünya bize cevap versin, sivilleri vuran kimmiş?
 • Emeklilik için 10 yıl yetecek! SGK'dan... Milyonlarca çalışanı ilgilendiren düzenleme. YEP’teki sistemle çalışanlar iki kere emekli olacak. Tamamlayıcı emeklilik için üç model üzerinde çalışılıyor. Emeklilik için 10 yıl yetecek.

  Emeklilik için 10 yıl yetecek! SGK'dan...
 • Canlı yayında patlama! Muhabir "Bana bağlanın" diye bağırdı CNN TÜRK canlı yayınında bölgede bulunan muhabir İsmail Umut Arabacı savaş uçaklarının Resulayn’ı bombaladığı anları görür görmez büyük bir heyecan yaşadı. Arabacı’nın canlı yayına bağlanmak için 'bağlan, bağlanın’ şeklindeki tepkisi de yayına yansıdı.

  Canlı yayında patlama! Muhabir Bana bağlanın diye bağırdı
 • Cem Yılmaz'dan Mehmetçik Vakfı'na destek Demet Akalın'dan sonra ünlü komedyen Cem Yılmaz da 29 Ekim'de Bostancı Gösteri Merkezi'nde yapılacak olan gösterisinin tüm gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışladığını duyurdu.

  Cem Yılmaz'dan Mehmetçik Vakfı'na destek
 • 1 gün çalışana da ihbar tazminatı var Birçok çalışan bilmiyor ama ihbar tazminatı alabilmek için 1 yılın dolması da gerekmiyor. İşçiye çalıştığı süreye göre ödeme var. 1 gün sigortalı çalışan dahi ihbara hak kazanır.

  1 gün çalışana da ihbar tazminatı var
 • Kılıçdaroğlu'dan Trump açıklaması Partisinin grup toplantısında konuşan Kılıçdaroğlu, ABD Başkanı Trump'ın Türkiye ile ilgili açıklamasına değindi. İlk tepkiyi partisinin gösterdiğini söyleyen Kılıçdaroğlu, "Tehdit ediliyorsan tepkini göstereceksin" dedi.

  Kılıçdaroğlu'dan Trump açıklaması
 • Aldığı telefonla şoke oldu! ATV’de yayımlanan ‘Kim Milyoner Olmak İster’de 1 milyon TL kazanan tıp öğrencisi Arda Ayten (21): Tanımadığım meğer ne çok akrabam ve arkadaşım varmış. Hepsi beni hatırladı. Ama ben onları hatırlamadım...

  Aldığı telefonla şoke oldu!
 • Faizler son 3 yılın en düşük seviyesinde Merkez Bankası’nın faiz indirimi sonrası devlet bankaları öncülüğünde başlayan konut, taşıt ve ihtiyaç kredisindeki faiz indirimine özel bankalar da eşlik ediyor. Konut kredi faizini yakalayan ihtiyaç kredisi son 3 yılın en düşüğüne geriledi

  Faizler son 3 yılın en düşük seviyesinde
 • Yüksek faizli krediyi yapılandırırken dikkat edin! Vatandaş, yüksek faizli konut kredisini yapılandırmak için kamu bankalarına akın ediyor. Ancak uzmanlar tüketicileri “Her yapılandırma avantajlı olmayabilir” diye uyarıyor.

  Yüksek faizli krediyi yapılandırırken dikkat edin!
 • Tüp bebek doktoru Mustafa Acet kaçtı! Aileler perişan... İstanbul’da tüp bebek doktoru Mustafa Acet, hekimliği bıraktığını video ile duyurdu ve yurtdışına gitti. Evlat hasreti çeken yüzlerce hastası yıkıldı.

  Tüp bebek doktoru Mustafa Acet kaçtı! Aileler perişan...
 • Alışveriş yapan herkesi ilgilendiriyor! Para iadesi ve... Alışverişte yasalar tüketiciden yana ama çoğu kişi hakkını bilmiyor. İşte mağdur olmamak için ürün veya para iadesinden, cayma hakkına kadar bilmeniz gerekenler.

  Alışveriş yapan herkesi ilgilendiriyor! Para iadesi ve...