• TSK'dan son dakika Menbiç açıklaması Açıklamada, "Fırat Kalkanı Harekat alanı ile Münbiç arasında kalan hatta TSK ve ABD Silahlı Kuvvetleri unsurları bağımsız devriye faaliyetlerine başladı" denildi.

  TSK'dan son dakika Menbiç açıklaması
 • Aydın Doğan hakkında flaş karar! Aydın Doğan’ın İstanbul Asliye Ceza Mahkemesinde yargılandığı davada verilen zorla getirilme kararı kaldırıldı.

  Aydın Doğan hakkında flaş karar!
 • 365 gün 'indirim var' yalanı bitiyor Ekonomi Bakanlığı, 365 gün süren indirim kampanyalarına son vermeye hazırlanıyor. Çalışmayla haksız rekabetin önüne geçilecek, tüketicinin yanıltılması da engellenecek.

  365 gün 'indirim var' yalanı bitiyor
 • Binlerce kişi onları arıyor! Bir titan daha firarda Türkiye’nin ilk dijital parası ‘Turcoin’ ve Hipper A.Ş.’de milyarlık vurgun yapıldığı ortaya çıktı. Binlerce kişiyi dolandıran yöneticiler birbirini suçlayıp kayıplara karıştı. Alacaklılar tesisleri bastı.

  Binlerce kişi onları arıyor! Bir titan daha firarda
 • Dünya Kupası'nda 'UFO paniği' 2018 Dünya Kupası'na ev sahipliği yapan Rusya'da bulunan turistler gökyüzündeki bu görüntüler sonrası telefonlarına sarıldı. Sosyal medyada geniş yer bulan bu karelerin sırrı yapılan resmi açıklama ile ortaya çıktı.

  Dünya Kupası'nda 'UFO paniği'
 • Emekliye ek zam müjdesi Emeklilerin temmuz zammı SSK ve Bağ-Kur’lularda yüzde 7.27, memurlarda yüzde 6.77 olarak tahmin edilirken, maaşlarla birlikte ek ödeme de artacak. Ayrıca ek ödeme oranının yükseltilmesi gündemde.

  Emekliye ek zam müjdesi
 • “AKP zorda, 90'ların simgesi Tansu Çiller’den medet umuyorlar” CHP’nin Cumhurbaşkanlığı seçimlerindeki adayı Muharrem İnce, Kahramanmaraş’ta halkla buluşmasında Erdoğan’ın dünkü Yenikapı mitingine eski Başbakanlardan Tansu Çiller ile çıkmasını eleştirdi ve AKP’nin zor durumda olduğunu aktardı. İnce, “Dün, baktım, eski başbakanlardan Tansu Çiller de oraya gitmiş. Erdoğan diyor ki, sürekli 90'lara dönmekten bahsediyor. E 90’ların simgesi orada. Yani sürekli olarak geçmişi kötülüyor. Ama Tansu Çiller'den medet umuyor. O zaten başarılı olsaydı partisini kalkınd

  “AKP zorda, 90'ların simgesi Tansu Çiller’den medet umuyorlar”
 • Erdoğan talimat verdi! Askerliğe yeni model Profesyonel askerlik uygulamasına kısmen geçen TSK’da yeni model çalışmaları kapsamında bedelliden, askerlik sürelerine ve ordu yapılanmalarına kadar bir dizi temel konu ele alınacak.

  Erdoğan talimat verdi! Askerliğe yeni model
 • FETÖ'nün son şeytani taktiği deşifre oldu Maarif Vakfı Başkanı Birol Akgün, FETÖ’nün yurt dışındaki okullarını üçüncü bir ülke vatandaşının üzerine devrederek gizlemeye çalıştığını söyledi.

  FETÖ'nün son şeytani taktiği deşifre oldu
 • 'Keşke babam 1 gün önce ölseydi' Maden kazasında ölen işçilerin çocukları için kamuda istihdam sağlayan düzenlemeyi 1 gün ile kaçıran maden işçisi Mehmet Aygün’ün kızı Elif Aygün, düzenleme kapsamının genişletilmesini istedi ve mağduriyetini “Keşke babam 1 gün önce ölseydi” diye ifade etti.

  'Keşke babam 1 gün önce ölseydi'
 • İzne çıkanlar dikkat! Bunu yapan yandı Ücretli izin kullanırken başka işte çalışanlar hem işinden atılır hem de işverene izin ücretini geri öder. İzinlerle ilgili birçok değişiklik yapıldı.

  İzne çıkanlar dikkat! Bunu yapan yandı
 • 300 kripto! Tüm izlerini yok etmişler 15 Temmuz’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef alan suikast timinin başındaki FETÖ’cü eski Tuğgeneral Gökhan Şahin Sönmezateş’in Kuleli Askeri Lisesi’ndeki öğrenci kayıtlarının silindiği ortaya çıktı. İlerleyen dönemde çoğu generalliğe terfi eden yaklaşık 300 askerin kayıtları benzer şekilde yok edilerek sicilleri temizlendi. Bu isimler FETÖ'nün en sadık kripto ekibi olarak görülüyor. Milli Savunma Üniversitesi şimdi bu isimlerin peşinde düştü...

  300 kripto! Tüm izlerini yok etmişler
 • Bakan açıkladı; Yerli otomobil satın alındı Yerli otomobilin müşterisinin hazır olduğunu belirten Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, “Yerli marka otomobil, ekonomistlerin tabiriyle ‘satın alındı’. Şu anda piyasaya çıksak, milyon mertebesinde sipariş alırız” diye konuştu.

  Bakan açıkladı; Yerli otomobil satın alındı
 • Adnan Oktar'ın 'Kedicikler'i 24 Haziran'da kime oy verecek? 24 Haziran'daki baskın seçimler öncesi cemaatler kimi, hangi partiyi destekleyeceklerini açıklıyor. Kendilerine "kedicikler" diyen A9 kanalında yaptığı programla tartışılan Adnan Oktar'a bağlı kadınlar sosyal medya hesaplarından Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceklerine yönelik paylaşımlar yapıyorlar.

  Adnan Oktar'ın 'Kedicikler'i 24 Haziran'da kime oy verecek?
 • Erdoğan, Muharrem İnce’nin televizyon davetine ne cevap verdi? Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin kendisini televizyon programına çıkma davetine cevap verdi.

  Erdoğan, Muharrem İnce’nin televizyon davetine ne cevap verdi?
 • Atatürk'e küfreden kişi TRT'de danışman mı? El Kaide’nin Suriye kolu ve dünyada terör örgütü olarak kabul edilen El Nusra Cephesi'ne destek veren Ümit Erdoğan’ın son paylaşımları tartışma yarattı.

  Atatürk'e küfreden kişi TRT'de danışman mı?
 • Moskova'da taksi kalabalığın arasına daldı Dünya Kupası'na ev sahipliği yapan Rusya'nın başkenti Moskova'da bir taksi kent merkezinde kalabalığın arasına daldı.

  Moskova'da taksi kalabalığın arasına daldı
 • Hükümet maaş reformu için düpmeye bastı Kamu personel rejimi yeniden şekillendirilecek. Kıdemler arası ücret dengesizliği giderilecek, ödemeler ve sosyal haklarda çalışan lehine düzenlemeler yapılacak. Kaynak: Hükümet maaş reformu için düğmeye bastı

  Hükümet maaş reformu için düpmeye bastı
 • Erdoğan'dan "köprü geçiş ücreti" yanıtı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Antalya'yı hızlı tren ve liman projeleriyle geleceğe hazırladıklarını söyledi. Erdoğan, Antalya'ya yeni bir havalimanı yapılacağını aktardı.

  Erdoğan'dan köprü geçiş ücreti yanıtı
 • Dönüş yolculuğu başladı Ramazan Bayramı'nda farklı kentlere giden çok sayıda tatilci, dönüş için bayramın ikinci gününü tercih etti.

  Dönüş yolculuğu başladı