Ücretsiz maske dağıtımı başlıyor

Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında Türkiye’nin Milli Pazar Yeri ePttAVM.com üzerinden vatandaşlarımıza ücretsiz olarak maske sağlanacak, kargo gönderimleri de PTT Kargo ile ücretsiz gerçekleştirilecektir.

Ücretsiz maske dağıtımı başlıyor
05 Nisan 2020 Pazar 21:15 tarihinde eklendi.
Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında Türkiye’nin Milli Pazar Yeri ePttAVM.com üzerinden ücretsiz olarak maske sağlanacak, kargo gönderimleri de PTT Kargo ile ücretsiz gerçekleştirilecek.
 
 
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı’mızın almış olduğu karar doğrultusunda https://maske.epttavm.com üzerinden hiçbir ücret ödemeden maske temin edilebilecek.
 
 
Ücretsiz maske temini için, aile üyelerine ait bilgileri https://maske.epttavm.com adresindeki formda doldurulması yeterli olacak. Vatandaşlarımızın her hafta “1” paket maske (5 adet) alma hakkı bulunmaktadır. Maskeleriniz, PTT Kargo ile ücretsiz olarak adresinize getirilecektir.
 
Sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üzeri ve 20 yaş altındaki vatandaşlarımızın ücretsiz maske temininden yararlanamayacağını bildirildi.

Maskeler, T.C. kimlik numaranız ile doğrulama yapıldıktan sonra belirtilen yaş kriterlerine uyulması durumunda maskeniz tarafınıza gönderilecek.