Evinde şort giyen genç kadını, apartman yöneticisine şikayet ettiler

Ankara'da genç İngilizce öğretmeni T.E., kendi evinde şort giydiği gerekçesiyle apartman yöneticisine şikayet edildi. Apartman yöneticisi, dün genç kadının evine gelerek, hakkında şikayet olduğunu, perdeleri kapalı tutmasını söyledi

Evinde şort giyen genç kadını, apartman yöneticisine şikayet ettiler
06 Eylül 2017 Çarşamba 20:59 tarihinde eklendi, 10.491 kez okundu.
Ankara'da kendi evinde şort giydiği için bir genç kadın, apartman yöneticisine şikayet edildi.
 
Ankara'nın Kolej semtinde dün yaşanan olayda, İngilizce öğretmenliği yapan T.E. isimli genç kadın, kendi evinde şort giydiği gerekçesiyle evi izleyen komşu apartmandakiler tarafından apartman yöneticisine şikayet edildi.
 
İNŞAATTAKİLER TARAFINDAN ŞİKAYET EDİLDİ
 
 
Yaşadıklarını "Bıktım" diyerek aktaran genç, kadın uzun süredir komşuları ve karşı inşaatta çalışanlar tarafından gözetlendiğini ve sosyal medya üzerinden mesajla taciz edildiğini dile getirdi.
 
Sol'da yer alan habere göre son olarak da dün apartman yöneticisinin gelerek, evde şort giydiği gerekçesiyle karşı apartmandaki ve inşaattakiler tarafından şikayet edildiğini, perdelerini kapalı tutması gerektiğini söylediğini belirten genç öğretmen, yaşadıklarını sosyal medya hesabı aracılığıyla duyurdu.
 
'DELİRMEK İŞTEN DEĞİL, BIKTIM'
 
 
İngilizce öğretmeni T.E. yaşadıklarını sosyal medya hesabından yazdı:
 
"Yaklaşık bir yıldır yaşadığım, Kızılay civarlarındaki evimde hem ön cephede inşaatta çalışanlar, hem yan cephede apartmanda yaşayanlar, hem de komşunun oğlu tarafından sürekli izlenerek taciz ediliyorum, mesajlar alıyorum. Bugün de yönetici evde şortla dolaştığıma ve evimin gözetlendiğine dair 'şikayet' geldiğini söyledi, evet kendi evimde şort giydiğim için evi izleyenler beni yöneticiye şikayet etmiş tam olarak, yönetici perdelerimi kapalı tutmam konusunda 'benim iyiliğim için' beni uyardı."
 
Yaşadıklarını paylaşan T.E. "Sokakta rahat yok, mekanda rahat yok, kendi evimizde bile bize karışma cüretini nasıl gösteriyor bu adamlar? Nerde nasıl yaşayacağız biz! Gidip polis çağırıp tutanak mı tutturayım, mahallede olay mı çıkartayım, delirmek işten bile değil. Bıktım" dedi.